Osudu se nevyhneš-16.Část

6. června 2016 v 22:17 | terkic |  Kapitolovky-Naruto
16.Část: Odchod


"Takže můj otec žije," řekl Naruto zaraženě. "Jiraya mi řekl, že oba mí rodiče jsou mrtví."
"Tsk," zkřivil znechuceně tvář Minato, když tohle slyšel. "O to ho musela poprosit sama tvoje matka," odfrkl si zamračeně.
"Má matka?" zeptal se nechápavě.
"Moje manželka Kushina byla nádherná žena plná elánu, vášně a odvahy. Život v prostředí yakuzy jí vůbec nevadil. Čas od času to byla dokonce ona sama, kdo neváhal potrestat zrádce," pousmál se při té vzpomínce, ale opravdu jen na chviličku. Znovu se zamračil, když pokračoval: "Když se dozvěděla, že je těhotná, stáhla se do ústraní, začala mít strach. Měl jsem z toho, že se nám narodí dítě takovou radost, že jsem si nevšímal, co se s ní děje, jak se postupně mění," povzdychl si. "A jednoho dne prostě zmizela. Zpočátku jsem si myslel, že ji někdo unesl, obvinil jsem dokonce i tadyhle Sasukeho otce. Asi po dvou měsících mi od ní přišel dopis, kde bylo jen, že se mi narodil syn," zaskřípal zuby a stiskl ruku v pěst. "Zuřil jsem. Myslel jsem si, že mi nikdo nedokáže ublížit, ale jí se to povedlo," dokončil to.
"Co se s ní stalo? Co se stalo s mojí matkou?"
"O tom později," odvětil mu Minato.
"Co teď chcete dělat?" zapojil se do toho Sasuke.
"Chci, aby se mnou šel Naruto domů a začal se připravovat na post budoucího vůdce klanu. I když věřím, že díky životu v Uchiha klanu se toho naučil dost."
"Já s tím problém nemám, uvolním ho ze svých služeb. Myslím, že má právo na život, který mu náleží," dal Sasuke Minatovi odpověď, která blonďatého bosse klanu Namikaze velmi potěšila a Naruta velmi zaskočila.
"Mohl byste nás prosím nechat chvíli o samotě?" dostal ze sebe Naruto po chvilce. "Chtěl bych si se Sasukem o tom promluvit," dodal, když Minato vypadal, jako kdyby se k odchodu neměl. Nakonec přikývl a přeci jen místnost opustil.
"Co má tohle znamenat?" otočil se blonďák na svého, zdálo se, že teď bývalého, bosse a milence v jednom.
"Máš teď možnost mít to, co si vždycky chtěl, svoji rodinu."
"Tu jsem našel už v Uchiha klanu," odfrkl si naštvaně. "Už mě nechceš a tohle je jednoduché řešení, jak se mě zbavit?"
"Myslím, že moc dobře víš, že na to jsem až moc upřímný," ušklíbl se. "Něco takového bych ti řekl narovinu."
"Tak proč?" stále nechápal.
"Jak jsem řekl, máš právo na život, který ti náleží. Narodil ses jako budoucí boss, ne jako poskok."
"Ale co když nikam nechci?"
"Naruto, i já bych chtěl, abys zůstal, jenže i tahle pro mě nechtěná situace může mít svý výhody," povzdychl si.
"A to?"
"Můžeme se spojit a porazit spolu Madaru, teda pokud budeš chtít. Zabiješ tím dvě mouchy jednou ranou."
"Ale co my dva?"
"Chceš to snad skončit?"
"Já určitě ne."
"To je dobře, protože jak už jsem jednou říkal, nikdy bych tě nenechal. Patříš ke mně," oznámil mu rozhodně, přitáhl si ho k sobě a políbil. "Uvidíme se, jen ne každý den."
"Nejsem z toho zrovna dvakrát nadšenej," utrousil blonďák. "Konečně jsem měl to, co jsem vždycky chtěl a teď se to takhle pokazí."
"Nic se nekazí, jen to teď bude trochu jinak, to je celé," pokrčil Sasuke rameny.

"Tak jak?" zeptal se jich Minato, když po několika minutách vešli do haly i oni.
"Půjdu s vámi, ale mám pár podmínek," odpověděl mu Naruto na jeho otázku.
"A to?" pozdvihl obočí.
"Prohloubíme více spolupráci s Uchiha klanem a já budu ten, kdo s nimi bude jednat."
"S touhle podmínkou zdá se nebudu mít problém, ale potřebuji vědět, čeho se ta spolupráce bude týkat. I přesto, že jsi můj syn, přeci jen mám za Namikaze klan odpovědnost."
"To chápu, a proto také nebudu nic zatajovat," přikývl Naruto. "Sasuke i já máme společného nepřítele. Jedná se o Madaru."
"Madara chce ovládnout hlavní linii Uchiha klanu. Pokud ji spojí se svojí linií, bude to mít nedozírné následky i pro Vás, ostatní klany, malé gangy a podsvětí vůbec," osvětlil mu situaci, když se Minato nad Narutovou odpovědí zamračil a vypadal, že tohle doopravdy nepřijme.
"V tom máš asi pravdu, ale proč je do toho zapletený i můj syn?" zajímalo ho.
"I když jsem před chvílí řekl, že Vám nebudu nic zatajovat, tohle je něco, co říct nechci. Není podstatné, co přesně Madara udělal, ale dost mě tím naštval a věřte, že se mu pomstím velice rád."
"Je ještě něco, co byste o Madarovi měl vědět," zapojil se ještě Sasuke, a když na něj Minato stočil opět pohled, pokračoval: "O Orochimarově zmizení jste se určitě již dozvěděl. Máme dost velké podezření, že se ho Madara zbavil."
"Z čeho tak usuzujete?"
"Orochimaru ho dost okrádal a k Madarovi se obvykle donese všechno. Bylo s podivem, jak moc dlouho to Orochimarovi procházelo. Navíc mě Orochimaru těsně před svým zmizením nechal unést přímo z pohřbu mého otce a byl to Madara, kdo mě zachránil. Myslím si ale, že to Orochimaru udělal na Madarův příkaz, aby z toho můj strýc mohl vyjít, jako zachránce a získal si tak mou důvěru a mohl tak rychleji ovládnout mnou vedenou linii."
"Takže říkáš, že nechal Orochimara být, aby ho pak mohl využít."
"Přesně tak."
"No rozhodně to dává smysl," připustil Minato. "Dobrá tedy, i když neznám důvody svého syna, s prohloubením naší spolupráce souhlasím."

"Co se stalo? Proč Naruto odjíždí s vůdcem Namikaze klanu?" nechápal Suigetsu.
"Prozradím ti to, ale než to praskne úplně, nesmíš o tom mluvit," pronesl Sasuke, přičemž skrz okno sledoval, jak jeho milenec nastupuje do velké černé limuzína Namikaze Minata. "Naruto je Minatův ztracený syn. Jediný dědic Namikaze klanu."
"To je vtip, že? Teda jsou si podobní, ale to jako vážně?" dostal ze sebe zaraženě a koukal se střídavě na odjíždějící auto a na Sasukeho.
"Je to tak, jak říkám."
"A to necháš Naruta jen tak jít?" povytáhl nechápavě obočí. Moc dobře si všiml, že je Naruto pro jeho šéfa hodně důležitý.
"Já Naruta nikdy nenechám úplně odejít, Suigetsu," odvětil mu na to jen, načež zatáhl záclonu a odešel pryč z místnosti.

"Naruto, mohl bych se tě na něco zeptat?" začal Minato, když směřovali k jeho sídlu a již delší dobu bylo ticho.
"Ano pane?"
"Prosim tě, neříkej mi pane. Pokud mi nemůžeš říkat otče nebo tati, tak mi říkej alespoň Minato a hlavně mi tykej," povzdychl si.
"Dobře tedy, Minato, co potřebuješ?" zkusil to nejistě.
"Víš, už dřív jsem si všiml, a také jsem něco zaslechl o vašem vztahu se Sasukem…"
"Vadí ti to snad?" zadíval se na něj koutkem oka Naruto.
"Nic proti tomu nemám, díky tady Kakashimu jsem to viděl mockrát…"
"Díky Kakashimu?" povytáhl jeho syn obočí a zkoumavě se podíval na šedovlasého muže sedícího naproti němu.
"Nejsou mi cizí ani ženy, ani muži," osvětlil mu to muž a dál to nerozebíral.
"Takže, abych se dostal k mé otázce," odkašlal si důležitě Minato, protože se mu nelíbilo, jak ho Naruto přerušuje. "Jak to mezi vámi doopravdy je?"
"Tak na tohle odpověď nemám, protože tuhle otázku si kladu už asi rok a půl," ušklíbl se jeho syn v odpověď. "Ale jednu věc ti můžu říct s naprostou jistotou. Jsme jeden pro druhého důležitý," pousmál se.

"Tak jsme tady, doufám, že si tu zvykneš," poukázal Minato rukou ke svému sídlu, jakmile vystoupili ven z auta. Oproti Uchihovskému sídlu bylo o něco menší, ale stejně tak honosné. Rozhodně však bylo o něco líp hlídané díky dobrému strategickému rozmístění ochranky a kamer. "Je tu i krásná zahrada, kde se dá dobře přemýšlet."
"S tím vším, co se za poslední dobu stalo, jí budu využívat zdá se často," řekl unaveným hlasem. Začalo to na něj doléhat. Náhle se dozvěděl, že jeho otec žije a hned s ním má začít bydlet. Do toho mu v mysli vyvstával stín Madary, který by mohl být nebezpečný nejen pro Sasukeho, ale také pro něj samotného. Navíc, pokud se Madara dozví, kým ve skutečnosti je, mohlo by to začít být ještě nebezpečnější.
"Doopravdy vypadáš přepadle," zkonstatoval to Minato. "Asi bude nejlepší, když tě nejprve zavedu do tvého nového pokoje, kde by sis mohl odpočinout, a já tě pak provedu po domě a představím tě rodině, co ty na to?" navrhl a Naruto přikývl. Tohle by mu teď doopravdy alespoň trochu pomohlo. Potřebuje si odpočinout, a pak promyslet, co a jak dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 7. června 2016 v 21:54 | Reagovat

krasa nech sa daju dokopy a budu spolu vladnut podsvetiu hihihi megaklan

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 8. června 2016 v 8:38 | Reagovat

Luxus! Konečně se trochu hýbeme. Kakashi je pěkný uličník, beztak to Minato ukázal několikrát dost explicitně :D :D nicméně jsem opravdu zvědavá na Madaru, co na tuhle novinku řekne a na nějaký závěrečný souboj, kde se ho zbaví.

3 katka katka | 9. června 2016 v 21:39 | Reagovat

děkuji moc , je dobře že taťka Minato není proti vztahu těch dvou jen jsem zvědavá jestli ti dva nebudou po sobě tesknit , přece jen Naruto je citlivý klučík :-D

4 Momo Momo | 11. června 2016 v 15:41 | Reagovat

😍😍😍 >///< konečne sa to hibe ..... Dúfam že sa čo skoro stretne s jeho mamku 😍😍😍😍😍 Diiiik :3 Teším sa na pokračko 😍😍😍😍

5 Marky Marky | 14. června 2016 v 21:48 | Reagovat

Super:)

6 Mitsuko-chan Mitsuko-chan | 8. července 2016 v 7:53 | Reagovat

Taakze konecne dalsi dilek. Strasne me to bavi, ale musim priznat ze driv to bylo lepsi. Ted kdyz je tu jeden dil za pul roku, tak uz se tak nevziju do deje a to jsem tuto povidku cetla uz petkrat, jen abych si vzpomnela co vsechno se tam stalo. Mozna bych ji uz behem par dilu ukoncila, nez na to pomalu vsichni zapomenem :( ale na druhou stranu -at tu neni jen ta hnusna kritika- mam tuto povidku fakt rada spolecne i se Zasadni zmenou ^^

7 AlvaroMef AlvaroMef | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 12:59 | Reagovat

Москва посуточная аренда квартир метро Новогиреево В квартире две спальни и большая комната, также глотать кухня и ванная комната. Сдается просторная и чистая однокомнатная жилище 40 м, кухня 10 м. После качественногона длительный срок гражданам РФ без животных.
<a href=https://moscwaposutochno.blogspot.ru/>Москва посуточная аренда квартир</a>

8 Josephnen Josephnen | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 17:09 | Reagovat

Сайт-аутсайдер – выброшенные для ветер деньги и время. Как привлечь клиентов, чем заинтересовать заказчиков и как все это вовлечь в электронные формы знают сотрудники нашей компании, которые навеки рады новым интересным задачам, способны найти соединенный воззрение с самыми экспрессивными заказчиками и ввек рады помочь развитию деятельных фирм.

<a href=http://realpav.ru/>создание сайтов в Балашихе</a>

9 naproxeno 500 mg naproxeno 500 mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 20:24 | Reagovat

naproxen 500 mg tablets
<a href="http://naproxen-5001-mg.com">naprosyn 500 mg
</a>

10 naproxen 250mg naproxen 250mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 21:21 | Reagovat

naproxen 250mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com">naproxen 250 mg
</a>

11 naproxeno 500 mg naproxeno 500 mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 22:48 | Reagovat

naproxen 500 mg tablets
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500 mg tablets
</a>

12 naproxen 250mg naproxen 250mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 23:19 | Reagovat

naproxeno 500 mg  
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500mg
</a>

13 naproxen 250mg naproxen 250mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 23:50 | Reagovat

naproxen 500
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500 mg tablets
</a>

14 naproxeno 500 mg naproxeno 500 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 0:22 | Reagovat

naproxen 500mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 250mg
</a>

15 naproxeno 500 mg naproxeno 500 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 1:25 | Reagovat

naproxeno 500 mg  
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500
</a>

16 naproxen 500 naproxen 500 | E-mail | Web | 11. července 2018 v 4:32 | Reagovat

naproxen 500
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500mg
</a>

17 spironolactone 25 mg spironolactone 25 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 7:49 | Reagovat

aldactone 25
<a href="http://spironolactone-25mg.com/">spironolactone 25mg</a>

18 spironolactone 25mg spironolactone 25mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 9:48 | Reagovat

aldactone 25 mg
<a href="http://spironolactone-25mg.com/">aldactone spironolactone</a>

19 spironolactone 25 mg spironolactone 25 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 15:20 | Reagovat

spironolactone 50 mg
<a href="http://spironolactone-25mg.com/">spironolactone 50 mg</a>

20 citalopram 40 mg citalopram 40 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 23:46 | Reagovat

citalopram 10mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 20 mg</a>

21 citalopram 20 mg citalopram 20 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 0:44 | Reagovat

citalopram 40 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 20 mg</a>

22 citalopram 20mg citalopram 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 2:38 | Reagovat

citalopram 10mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 20mg</a>

23 citalopram 20 mg citalopram 20 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 3:06 | Reagovat

citalopram 20 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 10 mg</a>

24 citalopram 20 mg citalopram 20 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 4:16 | Reagovat

citalopram 20 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 20 mg</a>

25 citalopram 10 mg citalopram 10 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 5:35 | Reagovat

citalopram 10mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 10 mg</a>

26 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 8:03 | Reagovat

furosemide 20 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20mg</a>

27 furosemide 20mg furosemide 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 9:18 | Reagovat

furosemide 20 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemida 40 mg para que sirve</a>

28 furosemide 40 mg furosemide 40 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 9:59 | Reagovat

furosemide 20mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20 mg</a>

29 furosemide 40 mg furosemide 40 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 14:15 | Reagovat

furosemida 40 mg para que sirve
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 40 mg</a>

30 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 15:10 | Reagovat

furosemida 40 mg para que sirve
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemida 40 mg para que sirve</a>

31 furosemide 40 mg furosemide 40 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 15:59 | Reagovat

furosemida 40 mg para que sirve
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20mg</a>

32 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 20:36 | Reagovat

furosemide 20mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemida 40 mg para que sirve</a>

33 prednisone 10 mg prednisone 10 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 10:18 | Reagovat

prednisolone 20 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 20 mg 5 days</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

34 prednisone 10 mg prednisone 10 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 10:59 | Reagovat

prednisone 20mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 20 mg 5 days</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

35 prednisone 20 mg 5 days prednisone 20 mg 5 days | E-mail | Web | 13. července 2018 v 12:23 | Reagovat

prednisone 20 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 20 mg</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

36 prednisone 10 mg prednisone 10 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 13:13 | Reagovat

prednisone 20 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 50 mg</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

37 prednisone 20 mg 5 days prednisone 20 mg 5 days | E-mail | Web | 13. července 2018 v 13:39 | Reagovat

prednisone 10 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 5mg</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

38 prednisolone 20 mg prednisolone 20 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 16:08 | Reagovat

prednisone 5 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 20mg</a>

39 prednisone 10 mg prednisone 10 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 19:20 | Reagovat

prednisone 10 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 20 mg 5 days</a>

40 prednisone 20mg prednisone 20mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 20:16 | Reagovat

prednisone 10 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 5 mg</a>

41 prednisone 5 mg prednisone 5 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 21:13 | Reagovat

prednisolone 20 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisolone 20 mg</a>

42 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 23:18 | Reagovat

meloxicam 15mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam medication</a>

43 meloxicam medication meloxicam medication | E-mail | Web | 14. července 2018 v 0:05 | Reagovat

meloxicam 15mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7.5 mg</a>

44 mobic medication mobic medication | E-mail | Web | 14. července 2018 v 0:51 | Reagovat

mobic meloxicam
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7.5</a>

45 meloxicam 15mg meloxicam 15mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 1:39 | Reagovat

meloxicam medication
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7.5 mg</a>

46 meloxicam 7 5 mg meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 3:19 | Reagovat

meloxicam 15
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7.5 mg</a>

47 meloxicam 7.5 mg meloxicam 7.5 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 4:18 | Reagovat

meloxicam 15
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

48 meloxicam 7.5 mg meloxicam 7.5 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 5:13 | Reagovat

meloxicam 15mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

49 meloxicam 7.5 mg meloxicam 7.5 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 7:52 | Reagovat

mobic medication
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">mobic meloxicam</a>

50 meloxicam medication meloxicam medication | E-mail | Web | 14. července 2018 v 8:56 | Reagovat

meloxicam 15 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

51 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 10:13 | Reagovat

ranitidine 300 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 300 mg </a>

52 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 11:32 | Reagovat

ranitidine 150 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 300 mg </a>

53 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 14:02 | Reagovat

ranitidine 150 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 150 mg </a>

54 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 14:37 | Reagovat

ranitidine 300 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 150 mg </a>

55 meloxicam 7 5 mg meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 10:14 | Reagovat

meloxicam 15 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 15 mg</a>

56 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 12:03 | Reagovat

meloxicam 7 5 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

57 meloxicam 7 5 mg meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 15:46 | Reagovat

meloxicam 7 5 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 15 mg</a>

58 naproxen 500 mg naproxen 500 mg | E-mail | Web | 19. července 2018 v 10:55 | Reagovat

naproxen 500 mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500 mg</a>

59 JamesDup JamesDup | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 23:31 | Reagovat

<a href=http://fei.girls-kzn.mobi>проститутки Казань</a>
<a href=http://fei.girls-kzn.mobi/individuals/>индивидуалки Казань</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama