Osudu se nevyhneš-15.Část

1. dubna 2016 v 14:59 | terkic |  Kapitolovky-Naruto
Doopravdy se snažím a doopravdy jsem tady na to nezapomněla, toť jen na krátký úvod S vyplazeným jazykem Prostě a jednoduše se snažím psát, ale když ono je ze sebe těžký něco vymáčknout, když ze sebe musim vymáčknout spoustu věcí do diplomky a to je taky hodně velkej problém Nerozhodný Každopádně jsem to konečně ze sebe asi po měsíci, co jsem napsala krátkej začátek, sem dávám a snad si to ještě přečtete. Děkuji za pozůstalé příznivce, moc si toho cenním Mrkající

15.Část: Pravda

"Sasuke, co se týče té záležitosti s panem Kodo a bratry Ritsuovými, je vše vyřízeno. Zaplatili ihned na místě a do příště si rozmyslí to svoje lhaní ohledně toho, že jdou teď kšefty špatně. Co se týče pana Itoseho to je složitější, ten bastard se někam ukryl. Ne, že bych ho nebyl schopnej najít a ta částka, kterou dluží, není nejmenší, ale zase ne tak převratná, nestálo by za to, to bez varování poslat alespoň jeho manželce?" hlásil svému šéfovi Suigetsu.
"Alespoň nějaké dobré zprávy," pousmál se Sasuke. "S panem Itosem souhlasím, udělej tak, jak říkáš. Co Matsuda? Kde se momentálně nachází?"
"Kupodivu je momentálně u Anko a společnic," ušklíbl se.
"Zavolej Anko, ať ho tam zkusí co nejdýl zdržet, budeme tam s Narutem do půl hodiny."

"Ahoj, Anko, kde je?" zeptal se Sasuke společnice, když dorazili do Afrodity.
"Vzadu s Karou a Naoko," pohodila hlavou k zadní místnosti. "Ale neuděláš moc velký nepořádek, že ne?" nakrčila obočí.
"To se ještě uvidí," zavrčel, pokynul Narutovi hlavou, aby šel s ním.
"Ale ale, kohopak to tu máme," pronesl ledovým hlasem, když spatřil postaršího šedovlasého muže s brýlemi, rozvaleného na červeném gauči, jak se nechává hýčkat dlouhovlasou blondýnkou a krátkovlasou brunetkou.
"Ah, Sasuke-sama, co vy tady?" řekl zaskočeně a s obezřetným pohledem se napřímil.
"Kaoru, Naoko, odejděte," přešel jeho otázku. Společnice okamžitě uposlechly a s jemným ukloněním opustily místnost. "Jak vidím, tak si tu stále zadarmo užíváš."
"Děje se něco?" zkusil to znovu roztřeseným hlasem.
"Víte, pane Matsudo, já doopravdy nemám rád, když někdo nedělá to, co má, ale bere za to celou odměnu," povzdychl si.
"Já, já vůbec nevím, o čem to tu mluvíte," mluvil dál nervózně.
"Naruto, osvěžil bys mu prosím tě, paměť?"
"S radostí," řekl blonďák klidně a rychlostí blesku vytáhl svou pistoli a namířil ji na Matsudův rozkrok.
"Ne, t-to…" vytřeštil oči vyděšeně.
"Tak, co mi k tomu řekneš?" zeptal se s netrpělivým tónem v hlase.
"J-já nemůžu, to nejde!" vyhrkl.
"Je mi jasné, že jde o Madaru, jen chci vědět proč," napomohl mu se zlobou v očích.
"Pa-pak víte, jaký je v trestání těch, c-co ho zradí, nemůžu vám to říct," zajíkl se.
"Ne o moc horší, než jsem já," ušklíbl se Sasuke.
"Pane Uchiho," zaúpěl.
"Naruto?" oslovil Sasuke znovu svoji pravou ruku a Naruto pouze bezhlesně natáhl kohoutek.
"N-ne, já, já to řeknu!" vyhrkl a blonďák neochotně sklonil zbraň. "Ma-Madara za mnou přišel do kanceláře s jistou nabídkou, že když mu budu hlásit každý váš pohyb, každé porušení zákona, že mi nabídne dvakrát tolik, co vy. Zpočátku jsem doopravdy odmítl, ale pak jednoho večera přišel znovu a předhodil mi kazety, na kterých falšuji důkazy, a kdyby prý nezabralo ani to, že ví, jak se dostat k mé dceři,"-v tu chvíli se mu zlomil hlas-"že je dost pěkná a on zná někoho, kdo by ji mohl za dobrou cenu koupit."
"Já se neptal, proč jsi to udělal, ale proč to po tobě chtěl Madara," protočil oči v sloup. Tohle všechno mu bylo už od počátku jasné, prachy, nebo vydírání, vždyť v tomhle světě vyrůstal a všechno to znal moc dobře.
"To já vážně nevím."
"Vážně to chceš na mě takhle hrát dál?!" zvýšil nebezpečně hlas a Naruto znovu pozvedl svou zbraň.
"Ne to ne, teda já nevím, teda," znovu se zakoktával a nevěděl, co říct. "Vím jen to, že Madara hledá způsob, jak se vás zbavit. Nejprve najal Jestřábí oko, jenže toho zřejmě částečně přemohla dřívější loajalita k vašemu otci, no a tak zkoušel najít cestu skrz zákon a vymýšlí další strategie," vyhrkl.
"Jaké strategie?" zeptal se s povytaženým obočím.
"To už vážně nevím, doopravdy ne!" dušoval se Matsuda.
"Dobrá tedy, věřím ti," pronesl Sasuke suše a detektiv si vytáhl z náprsní kapsy kapesníček a otřel si s ním orosené čelo. "To však neznamená, že nebudeš potrestaný, protože já zradu neodpouštím," dodal s úšklebkem a Naruto vystřelil, tentokrát však mířil na hlavu. Matsuda se nestihl ani vzpamatovat z toho, co Sasuke řekl a kulka mu prolétla přesně mezi očima skrz.

"Ah, Sasuke, co se to tady sakra stalo?!" přiběhla tam po chvilce Anko a sledovala, jak Naruto zandává svou zbraň do klopy svého šedivého saka.
"Nic, co bys nečekala," povzdychl si Sasuke.
"A co ten nepořádek tady?" dala si ruce v bok nahněvaně.
"Dones nám nějaké prostěradlo, nebo cokoliv, zbavíme se ho po cestě," odvětil jí na to suše Sasuke. Myslel si, že za ty roky, co tu dělala, už bude na tyhle věci připravená a ona mu tady zatím vyčítá nepořádek.
"Už jsem pro něj poslala Naoko," zamručela. "Uvědomuješ si vůbec, jak je těžké dostat ze všeho tu krev?" zeptala se otráveně.
"Vždyť na to máš ty správný lidi, sama to neuklízíš," pokrčil jednoduše rameny. Mezitím, co se tam dohadovali, dorazila společnice Naoko a spolu s Narutem začala balit mrtvé tělo pana Matsudy do prostěradla.
"Přejedu dozadu," řekl Naruto, když bylo tělo zabalené a Sasuke přikývl.
"A já vám otevřu zadní dveře a zkontroluju, jestli tam někdo není," chytila se hned Anko.

"Tak máme alespoň jednu prácičku za sebou," oddychl si Sasuke v autě, když mířili do přístavu.
"Ale museli jsme ho skutečně zabíjet?" povytáhl Naruto obočí. "Poslední dobou je celkem těžký najít nějakého zkorumpovatelného policajta, kterej je schopnej."
"Co z toho, když pak obrátí proti tobě."
"Udělal to kvůli dceři," poukázal na jeden fakt Naruto.
"Kdyby nám to přišel říct, mohl by žít a jeho dcera by byla taky v pořádku, to moc dobře víš. Navíc nám mohl ušetřit práci a já bych si dal na Madaru větší pozor už dávno," promnul si kořen nosu."
"Jo, v tom máš asi pravdu. Kde ho teda vyhodíme?" podíval se do zpětného zrcátka směrem ke kufru.
"Někde mezi přístavem a lodí, kde se máme sejít s překupníky."
"A co s Madarou? Co když na nás má něco zásadního?"
"Všechno, co doteď nasbíral, byla ještě nějaká ta prácička pod vedením mého otce a ten je mrtvý, takže by nám nemělo nic hrozit, a co se týče našich lidí, Madara nepošle nejlepší z organizace do vězení."
"Seš si jistej, že ani mě?" zapochyboval blonďák.
"On sice ví, jak moc jsi ke mně loajální, ale pořád podle mě tak nějak doufá, že by ses k němu mohl jednou přidat, kdyby se zmocnil mého klanu. V tvém případě ti dá nejdříve na výběr, a pak teprve bude jednat, samozřejmě mu z toho budou plynout i další výhody."
"Ty ale víš, že bych to už znovu neudělal, viď? Věříš mi," snažil se ujistit Naruto. Moc dobře si totiž všiml, jak se Sasuke mírně napjal, když o tom mluvil.
"Já myslím, že to už jsme si vyjasnili. Já nebudu pochybovat o tobě a ty zase o mě." Naruto se na to pousmál a přikývl. Cítil se po dlouhé době konečně spokojený. Sice ho trápil stín Madary, ale jinak bylo vše konečně takové, jaké chtěl.

"Zbraně máme a ještě nás to díky našim schopnostem stálo o dost míň, než byla původní částka," informoval všechny, co se zúčastnili předávky zbraní na moři. Matsudovo tělo již leželo zatížené na dně oceánu a zbraní měli opět dostatek na další distribuci. Všichni přítomní byli spokojení, jelikož věděli, že ušetřit znamená více peněz do jejich kapsy.
"Sasuke, právě jsem dohovořil se služebnou v hlavním sídle, čeká tam na tebe a Naruta Namikaze Minato a je to prý dost důležité," informoval ho Suigetsu, který odendával mobil od ucha.
"Tak to bychom se měli co nejdříve vydat domů," prohlásil Sasuke a pokynul všem přítomným, aby nasedli do aut a odjeli pryč.
"Co po nás může chtít?" nechápal Naruto.
"Jisté tušení mám, ale doufám, že tomu tak není," zamračil se Sasuke.
"O co jde?" zapojil se teď i Suigetsu, který řídil.
"To se všechno dozvíme od Namikazeho," odbyl ho jeho bos. Za celou cestu už neřekl ani slovo a jen přemýšlel nad danou situací. Doufal, že je jeho domněnka špatná, ale všechno do sebe tak krásně zapadalo, že se tak trochu poprvé začínal bát.

"Vítám Vás ve svém domě, pane Namikaze, co Vás sem přivádí?" zeptal se slušně a podal blonďatému muži svou ruku, Naruto se mu mírně poklonil s rukou na hrudi. "Mohu Vám něco nabídnout?" zeptal se ho, když pokynul k posednutí.
"Nějaké to saké by nebylo špatné," pousmál se Minato. Sasuke přikývl a přikázal Suigetsuovi, který se s nimi nacházel také, aby z baru nalil čtyři kalíšky, jelikož s Minatem přijel samozřejmě jako pravá ruka Kakashi. Když tak učinil, požádal ho, aby opustil místnost a nechal je tam o samotě. Na Suigetsuovi bylo jasně vidět, že se mu odtamtud nechce, protože byl velice zvědavý, o čem budou hovořit, ale proti svému šéfovi se rozhodně stavět nechtěl.
"Možná se to k vám již doneslo a ty Sasuke o tom možná díky svému otci víš víc, ale celých sedmnáct let jsem hledal svého syna," začal tedy Minato.
"Hledal? To znamená, že jste ho našel?" spíše konstatoval Sasuke.
"Oh, nevypadáš překvapeně. Víš o něm snad něco?" pousmál se blonďatý muž.
"Spousta věcí se dostane k barmanovi, i to, že jste svého syna objevil. To, kdo to je však nevím, ale typ bych měl," odvětil mu na to Sasuke.
"O čem to tu mluvíte? Vy máte syna?" řekl překvapeně a trochu nechápavě Naruto.
"Ano to mám, bohužel jsem ho však nikdy neviděl, teda, alespoň jsem si to myslel," odpověděl mu Minato a stále se usmíval. "Moje žena těsně před porodem někam zmizela a po porodu ho ukryla k člověku, který se o ni staral, když byla malá. Byl to bývalý profesionální zápasník, známý pod jménem Jiraya," prozradil mu a díval se, jak Narutovy tvrdnou rysy ve tváři, jak moc zmatený z toho je.
"T-to není možné, j-já?" vykoktal ze sebe. "Ale, jak jste na to přišel?"
"Přes Sasukeho otce jsem si najal velice schopného detektiva, který dohledal potřebné informace a na tebe jsme přišli díky jedné z vašich bývalých sousedek."
"A jste si opravdu jistý, že je to Naruto?" zapojil se do rozhovoru Sasuke. Jeho domněnka se potvrzovala a to se mu nelíbilo. Když se od Gaary dozvěděl, že je vůdce klanu Namikaze na stopě svému synovi, napadlo ho, že by to pro něj mohla být neskutečná výhoda, ale když se dneska dozvěděl, že chce Minato mluvit s ním a s Narutem, dal si dvě a dvě dohromady a už z toho tak nadšený nebyl.
"Poslal jsem k vám jednu ze služebných, která mi sehnala pár vlasů. Udělal jsem testy DNA a naše výsledky jsou na 98% shodné. Není tedy pochyb, že ty jsi můj syn, Naruto," oznámil mu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 enny enny | 1. dubna 2016 v 23:38 | Reagovat

Pane Boze..jeho syn?  :O..to som fakt necakala :D ..diel bol ako vzdy skvely..ak aj tvoja diplomovka tak dobre písana ako tvoje poviedky ...tak klobuk dole..chcem si ju precitat..co na tom, ze ma nejaky odborny nazov, ak ju pises ty musi byt skvela :)...sice sa priznam, ze som si musela ceknut diel dozadu, aby som sa rozpamatala, ale stalo to zato..tesim sa kedy tu pridas nieco nove a rozhodne sa oplati na to  pockat :D.. sice je dnes prvy april, no ja to myslim vazne :)

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 3. dubna 2016 v 8:31 | Reagovat

Chudák Naruto, nemůže se divit víc. To mě zajímá, co to teď pro příběh bude mít za váhu, když v podstatě Naruto bude dědic klanu, ale nebude chtít odejít od Sasukeho. Bude to jedna velká mamamia mafia :D. Těším se na další díl, protože tahle povídka mě opravdu zajímá, jak dopadne.

3 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 3. dubna 2016 v 10:55 | Reagovat

nooo tak to bude naozaj zaujimave som zvedava ako to dopadne veeelmi sa tesim na dalsi diel....

4 katka katka | 4. dubna 2016 v 14:44 | Reagovat

jo a je to tady , že by rozloučení uvidíme , děkuji a těším se

5 Momo Momo | 7. dubna 2016 v 21:47 | Reagovat

Arigato !!! ♡♡♡
Tak moc som sa tešila až neco pridaš :-D A Včil.... KONEČNE :-D Našla som to síce až Včil ale to newa :-D :-D :-D Jak to bude asi pokračovať ??? :-D  :-D Už sa teším na pokračko :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D A ešte chcú poďakovať že na nás myslíš aj keď máš dosť svojich problému :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Aj ja mám momentálne toho tak moc že občas nestíham ani it na net :-) :-) :-D Tak držím palce U ďalší časti :-D A dúfam že bude zaujímavá :-D Jak všetky tvoje povidky  :-D
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
♡♡♡♡♡ !!! ARIGATO !!!! ♡♡♡♡♡

6 Josephnen Josephnen | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 17:25 | Reagovat

Сайт-аутсайдер – выброшенные на ветер деньги и время. Как привлечь клиентов, чем заинтересовать заказчиков и наравне все это вовлечь в электронные формы знают сотрудники нашей компании, которые ввек рады новым интересным задачам, способны найти общий суждение с самыми экспрессивными заказчиками и постоянно рады помочь развитию деятельных фирм.

<a href=http://realpav.ru/>продвинуть сайт в Балашихе</a>

7 Samuelhen Samuelhen | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 18:27 | Reagovat
8 ShaylaGpahx ShaylaGpahx | E-mail | 11. října 2018 v 20:12 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama