Osudu se nevyhneš-14.Část

20. září 2015 v 20:51 | terkic |  Kapitolovky-Naruto
Ahojte lidi :) já vím, že to tu zase dlouho stálo, ale řeším toho poslední dobou nějak moc, a tak moc nepřicházejí nápady k rozepsaným povídkám, páč se mi vždycky myšlenky stočej někam jinam, buď k mým záležitostem, anebo na jiný příběhy, který, taky pak stejně nechám ladem :-/ moc mě to mrzí a doufám, že teď už to snad bude lepší :) Navíc bych tento díl chtěla se zpožděním věnovat Momo k narozeninám. Vím, že to není Zásadní změna, ale snad i tohle to trochu odčinní. Takže všechno nejlepší a snad se ti bude líbit.

14.Část: "Všední" život yakuzy

"Kushina stále nechce nic prozradit," oznámil mu s poklonou Kakashi. "Zarytě mlčí."
"Což je s podivem na to, jak měla dřív prořízlou pusu," ušklíbl se Minato do své sklenky. Jeho pobočník ho takhle viděl poslední dobou dost často. Na jeho bossovi bylo vidět, že ho poslední dobou trápí až příliš věcí najednou a on od nich odbíhá ke sklence skotské, saké a dalších alkoholických nápojů. Nikdy ho však nespatřil zcela opilého a bezmocného. Uchovával si dostatek rozumu na to, aby v případě problému mohl bránit nejen sebe, ale i svůj klan. "No nevadí, co ta druhá záležitost?" zeptal se ho s povytaženým obočím a odložil prázdnou sklenku na desku svého pracovního stolu.
"Podařilo se nám podstrčit do Uchihova domu jednoho z našich sloužících. Zajistí Vám to, co potřebujete," potvrdil mu kladně jejich plán. "Do dvou týdnů, bychom měli znát výsledek."
"Výborně," pousmál se potěšeně. "A co ten špeh?" zajímalo ho.
"Již jsem skupině, která po ní doteď vždy pátrala, prozradil, že jsme ji objevili, a že se na místo ihned vydáme. Pověřil jsem také další skupinu, které plně důvěřuji, aby každého ze členů sledovala a odposlouchávala hovory," potvrdil opět kladně.
"Konečně bude vše, tak jak má být," povzdychl si s úsměvem Minato. "Velmi dobře, Kakashi, pokud všechno vyjde, nemine tě náležitá odměna," přislíbil mu. Kakashi se taktéž potěšeně pousmál, znovu se poklonil, a pak se s omluvou z jeho kanceláře vzdálil.

"Bylo velmi vzrušující vidět tě s tou katanou. Tak ladné pohyby v kombinaci s tvým nahým tělem, ten tvůj pohled a to, jak jsi ji na konci olízl," šeptal mu smyslně do ucha a hladil ho ukazováčkem po odhalených zádech. Naruto se ušklíbl a lehce se nadzdvihl z polštáře, na kterém doteď odpočíval.
"Jsem rád, že ses bavil," odvětil mu s povzdychem a natočil k němu hlavu.
"To nemělo být pobavení se, alespoň ne za účelem zesměšnění," opravil špatný směr blonďákových myšlenek. "Chtěl jsem tě vidět uvolněného, vidět tvé pravé já, cítit nejen své, ale i tvé vzrušení," pokračoval a políbil ho na krk. Pousmál se nad tím, když se Naruto zachvěl. "Víš, mám rád pocit, že tě nemůže takhle vidět někdo jiný, než jsem já," prozradil mu.
"A já zas nesnáším to, že máš pravdu," odvětil mu s pobaveným úšklebkem. "Neměli bychom se teď zvednout a jít něco dělat?" zeptal se s povytaženým obočím.
"Naše práce počká do zítřka, teď nechci na nic myslet," povzdychl si, přitáhl si ho za bradu k sobě a políbil. Naruto se nenechal pobízet, nechal se Sasukem strhnout a o chvilku později si již znovu užíval jeho doteků a vzrušení, jež mu přinášely.

"Sasuke neměl bys takhle zanedbávat svý povinnosti," pokáral ho další den Suigetsu.
"Suigetsu, jsi tu šéf ty, nebo já?" ušklíbl se nad papíry, které zrovna pročítal.
"Ty, ale pokud by se to mělo opakovat tak…"
"Zmlkni ano," řekl mu se zavrčením. "Kdyby šlo o podstatnější prácičku, tak bych své volno odložil do nedohledna, ale takhle to mohlo počkat na dnešek."
"Tak v tom případě doufám, že sis to s Narutem užil," dodal pobaveně.
"To si piš," odvětil dobře naladěným hlasem.
"Fajn, takže teď k práci. Pan Kodo nám stále dluží peníze a to samé Itose a bratři Ritsuovi. Detektiv Matsuda neprodává informace jenom nám, ale také jiným organizacím a za příplatek je ochotný prozradit i to, po čem zrovna jdeme, a jak toho využít proti nám. Zítra okolo jedenácté večer máme dorazit do přístavu na molo třináct, kde nasedneme na loď a přebereme na moři novou zásilku zbraní. A Anko si stěžuje, že jsi tam již dlouho nezavítal s novými zákazníky, a proto klesá jejich pověst jako jednoho z nejlepších podniků se společnicemi," vybalil to na něj, až se Sasuke nestačil divit.
"Takže tohle už číst nemusím, hezky jsi to shrnul," ušklíbl se, zaklapl desky a odložil je stranou. "Co se týče dlužníků, pošli ke každému obvyklé skupiny. Kodo a bratři Ritsuovi nezaplatili prozatím jen jednou, takže víš, co s nimi. Itose si zakládá na své dobré pověsti a reprezentativním rodinném životu. Vezmi jednu z těch kopií videa, kde je na srazu členů BDSM a dělá otroka Daisukemu a Tien. Pokud nám do týdne nezaplatí, tak ho ukážeme nejen jeho rodině, ale také řediteli jeho pracoviště. Matsudu si vezmu na starost já s Narutem a hned potom se vydáme do přístavu, kde na nás s pěti lidma od nás počkáš. Pár lidí taky pošli ozbrojené na několika člunech do dostatečné vzdálenosti od břehu. Loď by měla přijet ze západu, takže ať jí z dálky sledují dalekohledem. Až se na ni nalodíme, budou nás krýt. A co se týče společnic, zavolej starostovi, dluží nám službičku a určitě pošle pár svých vlivných přátel."
"Výborně, hned to vše zařídím," přikývl Suigetsu, když si doklapl poslední poznámku do svého počítače. "Jinak než na to zapomenu, Gaara má pro tebe také nějaké informace, takže by ses tam měl také ukázat."
"Dobře, dnes večer tam s Narutem zajdeme," přikývl.

Večer kolem šesté vstoupili do baru Písečná duna. Lidé, kteří se doteď věnovali různým činnostem, ustali a s pohledy upřenými na ně si začali něco šuškat. Jakmile se usadili na bar a objednali si, začali se věnovat tomu, co dělali předtím.
"Vždy, když sem přijdeš, je to hotové pozdvižení," podotkl barman, když před ně postavil dva panáky a začal do nich lít saké.
"Proč jsi mě sem volal, Gaaro?" ignoroval jeho poznámku. Chtěl jít rovnou k věci a ne se tady s ním vykecávat o zbytečnostech.
"Třeba jsem jen chtěl vidět tvou vstřícnou a vždy rozzářenou tvář, Sasuke" pokrčil bezstarostně rameny, a přitom se pousmál.
"Pokud nic nemáš, tak můžeme zas jít," odfrkl si podrážděně.
"Fajn, fajn, zábavný jako vždycky," povzdychl si. "Tak tedy, byl jsi teď v poslední době v Hadím doupěti?"
"Jo," přiznal neochotně, když si vzpomněl na svůj únos.
"Takže ty už víš o tom, že Orochimaru zmizel?" povytáhl nevěřícně obočí.
"Co jsi to právě řekl?" cukl sebou Sasuke.
"Takže nevíš," konstatoval suše Gaara. "Hadí doupě je již skoro měsíc zavřené. Místní zaměstnanci se nemůžou spojit ani s Kabutem, ani s Orochimarem, vlastně s nikým z jeho nejbližších stoupenců."
"Myslíš, že Orochimaru zmizel kvůli tobě?" zeptal se Naruto Sasukeho.
"V tomhle bude něco jiného," zamítl to Sasuke. "Jdi zavolat Suigetsuovi, ať mi zjistí, kdy nastal poslední pohyb na Orochimarově účtu a kolik to bylo," požádal Naruta, ten přikývl a vydal se ven na klidnější místo.
"Co si o tom všem myslíš?" zajímalo Gaaru.
"Úplnej obrázek si udělám až podle toho, co mi řekne Naruto," odvětil mu.
"Dobře, tak než se vrátí," -začal rudovlasý-"mám pro tebe ještě jednu informaci."
"O co jde?"
"Spíš o koho," opravil ho. "Dostalo se ke mně, že budeš mít brzy mladou konkurenci. Namikaze Minato prý hledá svého syna a je dost blízko," prozradil mu tišším hlasem tak, aby je nikdo nezaslechl.
"O tom, že ho hledá, jsem něco zaslechl, když Minato navštívil mého otce," zamyslel se Sasuke. "A pokud je to pravda a on ho nakonec najde, neměl by v tom být zas tak velký problém," pokrčil bezstarostně rameny. "Tedy ne pro mě."
"Jakto?" nechápal Gaara.
"Můj klan udržuje s klanem Namikaze určité dohody už po generace a dá se říct, že se tak nějak navzájem tolerují. Navíc s budoucím vůdcem by se daly navázat nové dohody, a tudíž bych to mohl využít ve svůj prospěch. Problém by to pak tedy mohl být pro ostatní organizace a obávám se, že pokud se Minatův syn doopravdy objeví, bude ihned v ohrožení," vysvětlil mu. "Tak, co Suigetsu zjistil?" zeptal se Naruta, jakmile si všiml, že je zpět a míří k nim.
"Poslední transakce proběhla před třemi týdny, kdy Orochimaru přeposílal zhruba padesát tisíc jenů za nějaké křeslo. Takže na to, aby utekl, je to dost zanedbatelná částka," odvětil mu na jeho otázku.
"Jedeme domů, Naruto, musím si to celé promyslet," oznámil své pravé ruce. Blonďák pouze přikývl a otočil se k odchodu.

"Sasuke, co si myslíš, že se skutečně stalo?" zeptal se ho v autě. Pochopil, že Sasuke na něco přišel a před Gaarou o tom pro jistotu mluvit nechtěl.
"Myslím, že je za tím Madara," řekl jen.
"Madara? Ale proč?" nechápal Naruto.
"Protože mu Orochimaru dost dlouho lezl do zelí a kazil mu kšefty."
"A to na to jako Madara přišel při tvý záchraně?"
"Myslím, že o tom věděl už delší dobu."
"Ale tak proč teda teď, a ne dřív?" byl z toho zmatený.
"Možná proto, že i ten únos byl na jeho příkaz."
"Ale proč by tě potom zachraňoval? Vůbec to nechápu."
"Protože tohle byla z Madarovy strany pouze hra. Nikdy se přede mnou netajil tím, že se mu zamlouváš. Hrál si s námi oběma. Chtěl tebe a zároveň věděl, že pokud se dozvím o jeho podmínkách, ztratím v tebe důvěru a tím částečně i ke svým lidem, protože tobě přeci věřím za všech nejvíc."
"A co Orochimaru?"
"Šel do toho kvůli penězům, a taky kvůli tomu, že si užíval toho, že má nade mnou na malou chvíli moc. Teď musí být po něm, a i po jeho nejvěrnějších. Trest za to, že klamal Madaru, kterému se navíc moc hodilo, že zmizí. Jen je mi divný, že to udělal tak na oko. Muselo mu být jasný, že Orochimarovo zmizení se neutají dlouho," protřel si zamyšleně kořen nosu.
"Třeba ti tak chce dát najevo, že už déle nebude stát v pozadí. Nejspíš počítal s tím, že s ním začneš hned spolupracovat a zatím všechny jeho pochybný kšefty odmítáš," upozornil ho Naruto na maličkost, na kterou při tom všem, co se poslední dobou dělo, pozapomněl.
"Nejspíš bych měl začít plánovat proti Madarovi nějaká protiopatření," prohlásil pevně po chvilce, co se odmlčel a zamyslel se nad tím, co jeho pravá ruka řekla.
"Pokud už není pozdě," skousl si blonďák ret.
"Jo, pokud už není pozdě," povzdychl si Sasuke a zadíval se ven z okýnka do světel pouličních lamp, které se míhaly jedna za druhou a pomáhaly mu utřídit všechny informace, které se dnes dozvěděl.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Momo Momo | 21. září 2015 v 19:59 | Reagovat

Stihla som prví koment :-) :-) :-) moc dekuju že su pridala pokračovanie, aj keď to nie je zasadná zmena....skratka moc, moc, moc ďekuju :-) Povídka na jedničku takže ti davam 10-10.....Prosím pokračko, ale tak aby ti to nenaburavalo pláááni :-D  :-D  :-D

2 Ivanitko Ivanitko | E-mail | Web | 22. září 2015 v 9:33 | Reagovat

Paráda. Konečně nové zajímavé informace, které rozvíjí příběh. Bude to ještě divoký, jak se tak dívám. Madara se vesere všude a Minato najde syna a bude se asi hodně divit.

3 ivana-chan ivana-chan | 22. září 2015 v 16:05 | Reagovat

no zacina sa komplikovat......

4 katka katka | 23. září 2015 v 9:21 | Reagovat

Ach pokračování, jsem moc ráda a taková proti Madarova zeď by se hodila protože co když ho zas něco podlého napadne :-D  :-D

5 Marky Marky | 4. ledna 2016 v 11:17 | Reagovat

Kawaiii :-D  :-D  :-D

6 Samuelhen Samuelhen | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 18:30 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama