Osudu se nevyhneš-9.Část

23. února 2014 v 10:25 | terkic |  Kapitolovky-Naruto
A další kapitola Osudu se nevyhneš. Co bude Naruto po Sasukeho únosu dělat?

9.Část: Něco za něco

Naruto ty únosce nedostal. V zásobníku jeho pistole už nezůstala ani jedna rána, a když se dostal blíž k jejich autu, stočil ho řidič do jeho pruhu a on spadl i s motorkou k zemi. Měl štěstí, že nedopadl přímo na frekventovanou vozovku, ale na travnatou plochu, jež silnici lemovala.
"Naruto, dostal jsi je?" ozval se z druhého konce telefonu Suigetsuův hlas. Asi o kilometr dál našel budku, takovou tu pro případ nouze a podařilo se mu vytočit Suigetsuovo číslo.
"Ne," povzdychl si ztěžka. "Mohl bys pro mě někoho poslat? Jsem tady na dálnici směrem do města."
"Stalo se ti něco?" zeptal se zaraženě.
"Jen mám nějak naraženou ruku, to bude v cajku."
"Hned tam budu," řekl mu, ještě než zavěsil. Naruto sledoval míjející auta a přemýšlel nad svou vlastní neschopností uchránit Sasukeho. Co to byl za pravou ruku, když ho dokážou takhle překvapit a unést toho, pro koho má dýchat? Slíbil to tak přece Fugakovi. Ten se teď nad jeho začátečnickou chybou musí jistě obracet v hrobě.

"Pravýho řidiče jsme našli mrtvýho za jedním z náhrobků, nedaleko od místa, kde parkovalo Sasukeho auto," řekl mu a zároveň sjel z dálnice do města.
"Vybrali si opravdu dobrou chvilku," povzdychl si v odpověď Naruto.
"Všiml sis něčeho, když si je pronásledoval?"
"Zahlédl jsem jednoho z nich. Měl šedivý vlasy stažený v culíku a černé brýle."
"To musel být Kabuto," vyslovil Suigetsu zaraženě jedno jméno.
"Kdo?" povytáhl obočí Naruto.
"Jeden z Orochimarových poskoků, vlastně jeho pravá ruka."
"Sakra, a já si říkal, že jsem ho už někde zahlédl," praštil zdravou rukou do palubky auta. "Já toho bastarda zabiju," odfrkl si naštvaně. "Jeď ihned k Orochimarovi."
"A to k němu chceš jen tak vtrhnout a nechat se zastřelit? Tím Sasukemu fakt pomůžeš," protočil nad jeho nerozvážností oči. "Nejhorší na tom je, že se tak moc řešila nemoc jeho otce, že se nestanovil náhradní vůdce pro případ Sasukeho nepřítomnosti. Nikdo teď nemá právo rozhodovat."
"Orochimaru si to podle mě moc dobře uvědomuje a chce toho zřejmě náležitě využít. Proč by jinak Sasukeho unášel?"
"Jen se bojím, aby se díky tomuhle náš klan nerozpadl. Navíc by to mohlo vyvolat válku gangů o naše území," prorokoval dál to nejhorší.
"Nech toho Suigetsu, nestahuj kalhoty, dokud je brod ještě daleko," řekl otráveně. "Musíme Sasukeho dostat zpátky co nejdřív, teď není čas na to tvoje sýčkování."
"Ty věříš, že ještě žije?"
"Orochimaru je Sasukem posedlý a navíc ten parchant nejdřív bude chtít jednat. Možná bude chtít přetáhnout nějaký lidi, anebo si bude chtít přivlastnit prvenství v nároku na území."
"V tom máš asi pravdu, ale jak ho chceš dostat zpátky?"
Naruto svraštil obočí v zamyšlení, tohle byla opravdu zapeklitá situace. Teď neměl komu věřit, ale možná… "Otoč to!" vykřikl. "Říkám, rychle to otoč!"
"Proč?" nechápal Suigetsu.
"Zavez mě k Madarovi," pronesl vážně.
"Naruto to je naprostý šílenství! Ty ses dočista zbláznil!" vyhrkl a zajel ke krajnici.
"Já vím, že to není zrovna nejlepší, ale co můžeme dělat jinýho?"
"Fajn, ale samotnýho tě tam nepustim. Sasuke by mě zabil, kdyby tě Madara zastřelil. I když to udělá asi nám oběma. Tebe už jen za to, že tě to vůbec napadlo a mě za to, že jsem ti v tom nezabránil," prohlásil bezradně.
"Pokud se něco stane, je to jen a jen moje starost. Tebe do toho tahat nebudu, to se neboj," slíbil mu a čekal, jestli teda to auto otočí, nebo ne.

"To je mi ale překvapení. Naruto a Suigetsu v mém sídle," pousmál se potěšeně Madara. "Čemu vděčím za takovou návštěvu? Přišli jste se ke mně přidat? Protože to bych vám se vší samozřejmostí splnil."
"Vlastně potřebujeme pomoc," šel přímo k věci Naruto.
"Pomoc?" povytáhl se zájmem obočí. "O jakou pomoc se tu jedná?"
"Jde o Sasukeho," pokračoval Naruto. "Po pohřbu otce ho někdo unesl. Je to tak dvě hodiny zpátky."
"Ví o tom ještě někdo jiný?" ušklíbl se, což se Narutovi a Suigetsuovi vůbec nelíbilo, ale nic jiného jim nezbývalo.
"Ne," odvětil Suigetsu.
"Proč bych vám měl tedy pomáhat? Díky jeho nepřítomnosti bych mohl ovládnout vše, co jeho strana klanu má. Mohl bych nás sjednotit dohromady a o nic jiného se nestarat," zasmál se ledově.
"Ty víš, že tak jednoduché by to nebylo. To by se spíš náš klan rozpadl a vypukla by válka gangů. Navíc pokud Orochimaru Sasukeho nezabije, mohl by ho přinutit, aby mu svá území přenechal," říkal mu dál Suigetsu.
"Toho jsem si bohužel vědom taky. Takže únoscem je tedy Orochimaru? A to víte tak jistě jak?"
"Naruto viděl Kabuta, když je pronásledoval."
"Hm, Orochimaru zase strká nos tam, kam by neměl. Fajn, pomůžu vám, ale na podmínkách se domluvím jen tadyhle s blonďákem. Takže Suigetsu?" ušklíbl se na bělovlasého muže.
"Ale…" chtěl něco namítnout, ale Naruto ho přerušil slovy: "Jdi, já to vyřídím."
Suigetsu tedy neochotně přikývl a opustil Madarovu pracovnu, ve které se nacházeli.

"Tak? Co budeš teda chtít?" zeptal se ostražitě Naruto, když byl Madara na jeho vkus příliš dlouho ticho.
"Něco, na čem sice ztratím, ale na druhou stranu to chci již celkem dlouho," tajemně a hlavně zle se pousmál. "Chci jednu noc s tebou, Naruto. Hezky se vším všudy. Plně se mi poddáš a splníš má veškerá přání. Na oplátku ti pomůžu osvobodit Sasukeho," škodolibě na něj mrkl, a pak z něj nespouštěl svůj spalující pohled.
"A teď vážně, Madaro, co za Sasukeho záchranu budeš chtít?" protočil oči v sloup. Tenhle jeho vtípek se mu nelíbil.
"Já nikdy nežertuju, Naruto. Chci přesně to, co jsem řekl," odvětil mu na to klidně.
"To ale…" dostal ze sebe jen Naruto zaraženě. Vůbec nevěděl, co na to říct, co bude dělat. Cítil se bezradně.
"Rozmysli si to dobře, blonďáku. Buď ty, anebo Sasukeho záchrana. Rozmysli se, co obětuješ," vítězně se ušklíbl. "Jo a asi by sis měl pohnout, jinak by to mohlo mít pro tvého bosse, a celkově tvůj klan, neblahé následky."
"Dobře, máš to mít, ale začneš ihned jednat," přikývl na jeho dohodu Naruto. Navenek na sobě nedával nic znát, ale v duchu byl zhnusený a zároveň i lehce vyděšený. "A Sasuke se o tomhle nemusí dozvědět," dodal ještě a pro ztvrzení jejich dohody k němu natáhl ruku.
"Jak je libo," pousmál se a ruku mu stiskl.

"Co po tobě Madara chtěl?" zeptal se rychle Suigetsu, když Naruto přišel a posadil se k němu do auta.
"Jednu menší prácičku," odvětil stroze Naruto. Opravdu to s ním nechtěl rozebírat a ani nemohl. Kdyby mu to prozradil, nejen, že by se ho pokusil zastavit, ale navíc by se pak Sasuke všechno dozvěděl.
"Jakou prácičku?" nakrčil podezřívavě obočí.
"Jen takovou maličkost, o který nemám mluvit," odbil ho. Suigetsuovi se tohle nelíbilo, ale věděl, že ať už by se snažil jakkoliv, z Naruta to rozhodně nedostane a navíc by to mohlo narušit Sasukeho záchranu, a to by bylo ještě horší.
"Fajn, jen doufám, že to bude k něčemu dobrý a nedostane tě to do průšvihu," povzdychl si poraženecky.
"To já taky, Suigetsu."

Když dorazili do sídla, vládla tam už všeobecná panika, kterou musel nejdřív Naruto uklidnit. Sasukeho nikdo neunesl, je na jednání a nechce být rušen. Potom vešel do jejich společného pokoje a dlouho se díval na postel, na které prožili nejednu vášnivou noc. Zachvěl se při pomyšlení, že tu dnešní, neprožije s ním, ale s Madarou. Zase bude něčí hračkou, a to doufal, že po Mizukiho smrti to už nebude muset nikdy zažít. S povzdychem ze sebe sundal veškeré oblečení a vešel do dveří po pravé straně. Zalezl si do sprchového koutu a pustil na sebe horkou vodu. Hlavu si opřel o studené dlaždičky a snažil se myšlenky na dnešní večer a noc zahnat co nejhlouběji. Už teď se cítil špinavý, tak jak se bude cítit potom?

Když nastala šestá večerní, vykradl se ze sídla ven a na jedné z motorek, kterou si vypůjčil, se vydal k Madarovi. Někde v koutku duše si přál, aby to šlo oddálit, aby nemusel k tomu všivákovi, aby se teď vyboural, nebo aby Madara vyslal lidi na Sasukeho záchranu a následně ho někdo zastřelil, nebo aby se stal zázrak a Sasuke utekl. Všechno tohle mu kolovalo hlavou, ale věděl, že takové štěstí, aby se tomu vyhnul, mít nebude. Když dorazil k honosnému sídlu Uchihy Madary a jeho bodyguardi ho pustili branou dovnitř, sundal si helmu a ztěžka se vydal ke vchodovým dveřím a následně za jedním ze sluhů dál do hlubin domu.
"Už jsem se bál, že nepřijdeš," pousmál se Madara, který seděl na jedné ze židlí u jídelního stolu.
"Já své slovo plním a doufám, že ty taky," odvětil nedůvěřivě Naruto. Madara vytáhl z kapsy svého saka mobilní telefon a najel v něm na jeden z kontaktů.
"Peine, zahaj operaci," řekl do telefonu s úšklebkem, zavěsil a natočil k Narutovi displej svého laptopu, který se nacházel před ním. Byl tam Pein s dalšími členy Madarovy organizace před Orochimarovým klubem, jak se vkrádají dovnitř s připravenými zbraněmi. "Stačí ti tohle jako důkaz?" zeptal se s povytaženým obočím. Naruto na to nic neřekl, jen se mlčky posadil naproti Madarovi a vyčkával, co bude dál.
"Neboj se, Naruto, prožijeme spolu opravdu krásný večer. Nejdříve, zvu tě na večeři" zatleskal a dovnitř přišlo pár sluhů s podnosy s jídlem a pití-"a pak do postele na noc plnou vášně," řekl úlisně a blonďák si přál, aby se to bez těhlech keců obešlo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ari Ari | Web | 23. února 2014 v 11:12 | Reagovat

Pochopitelně s Madarou se nic bez keců neobejde. Těším se na pokračování.

2 Hana Hana | E-mail | 23. února 2014 v 11:19 | Reagovat

lol, nešla jsem na tuhle stránku od Vánoc a tolik kapitol musím dočíst, už se nemůžu dočkat na další díl :-D

3 nika-chan nika-chan | 23. února 2014 v 12:04 | Reagovat

Uplne uzasne to je presne taketo tusenie aom mala ze od neho presne toto bude chciet Madara :-) :-x  ???

4 draci-sestry draci-sestry | 23. února 2014 v 15:16 | Reagovat

Přesně jsem si myslela, že bude chtít Naruta do postele. Madara je pěkný uličník, takhle zneužívat situace. Bude sranda až se to Sasuke dozví. Ale takhle to useknout, ty víš jak svoje čtenáře napínat, kdo ví co má Madara v plánu na noc plnou vášně.

5 KATKA KATKA | 23. února 2014 v 15:55 | Reagovat

fiha má to promyšlené jsem zvědavá jestli Naruto vydrží jeho pozornosti nebo mu rozbije obličej :-D

6 Mitsuki-chan Mitsuki-chan | 25. února 2014 v 22:49 | Reagovat

Ty me dostavas! tohle mi vazne nemuzes delat..takhle to useknout v nejlepsim:/ :D prosim, prosim a jeste jednou velke PROSIM, pridej dalsi dil co nejdriv..diky ze pises tak uzasny povidky a ja si je muzu cist:D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama