Říjen 2010

Gone forever

17. října 2010 v 22:41 | terkic |  Jednorázovky-Naruto
Dlouho jsem uvažovala, jestli sem tohle dát nebo ne když jsem dostala tenhle nápad, cca před třemi měsícemi XD tak mě nadchnul, teď si tím nejsem tak jistá, no, vlastně vůbec. Takže komentujte, jak chcete, páč sem to nakonec vážně riskla a hodila to teda sem. Jedná se o song-fiction na písničku Gone forever od Three days grace. Pár řádků a jednu sloku písničky jsem vynechala, hodilo se mi to tak, jak jsem to tam použila. No snad nebudete moc zklamaní.

Gone forever

Králové živlů-10.Část

10. října 2010 v 0:12 | terkic |  Kapitolovky-Naruto
Ano, vidíte správně, je tu další část Králů živlů. Eh vůbec nevadí, že poslední část tu byla před rokem:D No podle ohlasů jste na tuhle povídku tak úplně nezapomněli, takže jsem zvědavá, jestli si ji ještě někdo přečte. Já vím, že je trochu kratší, ale nějak mi to poslední dobou nemyslí, nápady nejsou, pak zas není nálada, já vím, sem hrozná:D Jinak přeji pěkné počteníčko, snad se bude aspoň trochu líbit.

10.Část: Kabuto opět na scéně

I když mě miluješ, tak to stejně bolí-Epilog

6. října 2010 v 19:57 | Kyra-chan |  Povídky od Kyry-chan
Tak tahle kapitolka byla pro mě šok, nejdříve zjištění, že je to Epilog, a pak to následující, nečekala jsem to a myslím, že ani nikdo z vás:) nebojte, nikdo neumře:)

Věnované všem, kteří se mnou byli po celou dobu mého inspirativního dumání a těm, kteří se pokaždé těšili na nové díly tohohle výplodu choré mysli :) :)

Epilog

I když mě miluješ, tak to stejně bolí-11.Část

5. října 2010 v 22:22 | Kyra-chan |  Povídky od Kyry-chan
Tákže Kyra-chan nám udělala radost a už dnes je tu další díl! Řeknu vám, že se máte na co těšit, takže si to koukejte přečíst!:)

11.Část:  Hop a skok, tralalá, chybička se vloudila… A stejně je to fajn!

Pár oznamů

4. října 2010 v 18:51 | terkic |  Oznamka
Tákže, čím začít? No takže asi takhle (bod č.1 povinný přečíst:)):

bod 1: Tákže,  Sayu-chan napadlo, že by se mohl konat sraz yaoi fans z Liberce a blízkého okolí, což znamená naše území:D S radostí ji v tomhle hodlám podpořit a byla bych ráda, kdybychom se sešli, a tak doufám, že se někdo najde a ozve se:)

bod 2: Dneska sem byla první den ve škole a můj rozvrh se zdá pohádkově, těch hodin, co tam budu muset strávit není hodně, ba naopak, jen jsou to takový předměty, na který se budu muset asi víc učit, ale to je fuk, snad budu stíhat všechno, od školy, po práci až po povídky:)

bod 3: Moc mě potěšil váš ohlas na pokračování povídky Králové živlů, ani jsem nevěřila, že se vás ozve 15:) ještě dnes se do toho pokusím pustit dattebayo!:)

bod 4: Děláte mi samou radost tím, že navštěvujete tyto stránky a svými komentáři mě poporujete a vlastně i nutíte psát dál, moc vám za to děkuji. A hlavně díky vám, jsem se u Mono v SONP dostala až do finále a navíc i získala své první vítězství. Ten_Ten je podle mě stejně na stejném místě jako já, páč sme na tom byli dlouho stejně a já vyhrála jen o pouhý hlas:) takže gratuluju Ten_Ten k prvnímu místu, ať si říká, kdo chce co chce. Dále chci poděkovat Mono, za nádherný diplom, který je tu:


I když mě miluješ, tak to stejně bolí-10.Část

4. října 2010 v 18:28 | Kyra-chan |  Povídky od Kyry-chan
A je to konečně tu ^__^ je tu další super část povídky od Kyry-chan! taky vás to tak těší jako mě? proč se ptám, určitě ano! :) no nebudu zdržovat svejma hloupejma řečma a tu je ta povídka, takže směle do toho:)

10.Část: Volejte záchranku! Naruto je na pokraji smrti!