Láska ukrytá za stránkami knih-4.Část

29. prosince 2009 v 14:29 | terkic |  Kapitolovky-Naruto
Takhle to dopadá, když člověk místo přípravy na maturitu píše:D

4.Část: Večeře

Naruto:
Rozhodl jsem se dát Sasukemu šanci. Toužil jsem po jeho přítomnosti ve svém životě již delší dobu, tak proč to nezkusit? Byli jsme spolu něco přes dva měsíce. Teď byl začátek prosince a z nebe se každou chvíli snášely třpytivé sněhové vločky. Mezi mnou a Sasukem to však ještě nedošlo dál, jak ke svléknutým tričkům a vzájemnému hlazení a líbání. Musím přiznat, že jsem po něčem víc toužil, ale na druhou stranu jsem se bavil nad menším trápením, které jsem mu svým odmítáním způsoboval.

"Přijdeš dneska k nám? Itachi jde někam se svými přáteli," zavrněl mi do ucha o přestávce, když si ke mně přisedl.
"A co bychom dělali?" zeptal jsem se s lehkým úsměvem a blíž se k němu se svůdným pohledem naklonil. Sasuke mě sjel touhou zastřenýma černýma očima a nevědomky si olízl rty. Moc dobře jsem věděl, co bude chtít a já byl rozhodnutý mu to dnešního večera dát.
"Pokud myslíš na to samé co já, tak to víš," pousmál se a natiskl si mě na sebe.
"Pokud myslíš večeři, svíčky…" začal jsem ho pošťuchovat a na jeho tváři bylo jasně vidět, že je zklamaný. "…horkou koupel, a pak…" zlehka jsem ho hryzl do ucha a nechal zbytek své věty doznít v mé mysli. V jeho očích se zableskly jiskřičky a já se nad tím musel pousmát.
"A v kolik přijdeš?" zeptal se mě natěšeně.
"Budu u tebe v osm," oznámil jsem mu a v tu chvíli zazvonilo na hodinu. Sasuke se zvedl a s rukama v kapsách a úsměvem na tváři došel ke své lavici.

Sasuke:
Ta hra na lovce a jeho oběť se mi sice líbila, ale jeho dnešní příslib se mi líbil mnohem víc. Sice jsem na romantiku doopravdy nikdy nebyl, ale když ji chce, má ji mít. Už jsem se nemohl dočkat, jak si potom vyberu za svou snahu svou odměnu v podobě jeho hýčkání a pozornosti.

Doma jsem se dal do příprav večeře. Vařil jsem málokdy, ale nemohl jsem říct, že to neumím. Kuře už se peklo v troubě a já právě chystal na stůl dvě skleničky, víno, talíře a příbory. Položil jsem na něj také červenou svíčku a sirky, abych ji mohl později zapálit.

"Tak já jdu bratříčku a moc tu dneska nezlob," řekl Itachi, když byl na odchodu a bral si na sebe svou černou koženou bundu.
"Dneska ti to sluší Itachi, máš snad rande?" povytáhl jsem obočí a úplně ignoroval jeho předchozí větu o zlobení.
"Ne, jen sraz s pár přáteli a kdo ví, třeba si i já někoho najdu," odvětil. Zdálo se, že se Naruta pomalu začíná vzdávat, vlastně ani nic jiného na výběr neměl. Uzumaki si vybral a zdálo se, že to můj starší bratr respektuje.
"Tak zlom vaz Itachi, myslím, že nebudeš mít problém kohokoliv sbalit, když vypadáš, tak jak vypadáš" mrkl jsem na něj v povzbudivém gestu.
"Ty toho najednou nějak nakecáš," zasmál se. "No nic, už musím jít, tak se měj," rozloučil se se mnou a už ho nebylo.

Vrátil jsem se do kuchyně, kde jsem dodělal poslední úpravy, a pak už jen čekal, až Naruto přijde.

Itachi:
Dorazil jsem na místo srazu, kde už na mě čekal zbytek mých přátel. Doufal jsem, že s nimi zapomenu na přítele svého bratra a budu se bavit stejně tak jako vždy. Sjel jsem je všechny pohledem a všiml si dlouhovlasého blonďáka s modrýma očima, kterého jsem pár let neviděl.
"Deii?" řekl jsem překvapeně a on se na mě usmál.
"Nazdar Itachi," pozdravil mě a sjel mě pohledem. "Stejně sexy jako vždycky," mrkl na mě.
"Tvá tvářička taky nepozbyla toho svého kouzla," zalichotil jsem mu se svůdným pohledem a musel se pousmát, když se trochu zarděl. Deidaru málokdy co rozhodilo, ale já na něj měl své určité kouzlo, které ho chladným nenechávalo nikdy. "Možná, že by mi on mohl pomoci," pomyslel jsem si v duchu. "Jak vůbec bylo ve Francii?" zeptal jsem se na důvod jeho odjezdu na tři roky. Deidara byl umělec a studovat umění ve Francii bylo vždycky jeho snem.
"Skvělé, spousta Francouzů, umění a romantiky," odvětil mi zasněně. "Jen mě štvalo, že si mě věčně pletli se ženskou," povzdychl si zamračeně. Na to se rozesmála celá banda, tenhle problém se s ním táhl už nějaký ten pátek.

Naruto:
Stál jsem na verandě, před bílými dveřmi jejich honosného domu, natáhl ruku a zazvonil na zvonek. Byl jsem trochu nervózní. Zpoza dveří se ozvaly kroky a o chvilku později už přede mnou stál jeden z majitelů, který si mě přitáhl do náruče a obdařil mě polibkem na uvítanou. Když jsme se od sebe odtrhli, vzal mě za ruku a vtáhl dovnitř. Vyzul jsem si boty a svou tmavě modrou bundu jsem si pověsil na věšák. Sasuke mě zavedl do kuchyně, kde mi odsunul židli, a když jsem se posadil, přisunul mě blíž ke stolu. Prohlédl jsem si stůl a pousmál se, doopravdy se snažil.

Asi o dvě minutky později jsme již seděli naproti sobě, jedli velice chutnou večeři, popíjeli víno a já ho zasypával veškerou chválou, kterou si zasloužil.
"Jsme moc rád, že ti chutná, nevařil jsem už pěkně dlouhou dobu," řekl a ukrojil si kousek kuřete.
"Vážně? Ani bych to nepoznal," pousmál jsem se. "Dáš mi ochutnat?" zeptal jsem se ho a ignoroval fakt, že mám na svém talíři to samé co on. Jen jsem chtěl, aby mě krmil.
"Když ty dáš potom ochutnat mě," řekl stejným tónem a úsměv opětoval. Naklonil jsem se přes stůl blíž k němu a on vložil svou vidličku s kouskem masa a brambory do mých úst. "Takhle mi chutná mnohem víc," zamumlal jsem s plnými ústy a polkl.
"Jsi na řadě," naklonil se blíž ke mně.
Nabral jsem tedy i na svou vidličku, ale když byla těsně před ním, ruku jsem stáhl a vložil si ji do pusy sám.
"Velice dobré," polkl jsem a bavil se nad jeho zamračeným pohledem.
"Tak tohle ne," zavrtěl hlavou s úšklebkem a než jsem se stačil vzpamatovat, plenil má ústa svým jazykem.


Zapojil jsem se do jeho hry a cítil trpkou chuť vína, které jsme před chvílí popíjeli. Když skončil, obešel stůl a přirazil k jedné ze stěn. Veškerá romantika šla stranou a stejně tak jako on, i já jsem se nechal unášet touhou. Naše rty se střetly ve vášnivých polibcích a jazyky bojovaly o nadvládu. Nadzdvihl jsem levou nohu a omotal mu ji kolem pasu, když se ústy přesunul na můj krk. Cítil jsem, jak mi tělem spolu s krví koluje touha po jeho dotycích a vzrušení postupuje každičkou jeho částí. Chvěl jsem se pod jeho polibky, letmými dotyky, hlazením, a když ze mě sundal mou černou mikinu a modré tričko a vsál do úst jednu z mých bradavek, zasténal jsem slastí.

Sasuke:
Cítil jsem, jak se mi poddává a nad jeho stenem jsem se musel pousmát. Na tuhle chvíli jsem tak dlouho čekal, konečně jsem ho měl tu a mohl si s ním dělat prakticky, co jsem chtěl. Když jeho pravá bradavka byla ztvrdlá, ihned jsem se zaměřil na druhou. Jemně jsem jí kousal, a pak ošetřoval jazykem, a přitom poslouchal jeho steny a cítil chvění jeho těla.
Dlaní jsem bloudil po jeho lehce svalnatém bříšku a vklouzl s ní pod lem jeho kalhot. Přejel jsem párkrát lehkým pohlazením po nabíhajícím penisu, a pak ruku vytáhl. Nesouhlasně zamručel. Přestal jsem se zabývat jeho bradavkou, a opět vyhledal jeho ústa. Natiskl se na mě a začal se o mě třít. Nechtě jsem se od něj musel odtrhnout, abych mohl dát průchod stenu, který se dral z mých úst. Na chvíli jsme od sebe poodstoupili, já mu rozepnul pásek, knoflík i poklopec a rychlým tahem stáhl jak kalhoty, tak i trenky zároveň dolů. Stál přede mnou nahý. Nyní jsem si mohl prohlédnout celé jeho tělo, jeho každičký detail a záchvěv. Nenašel jsem ani jedinou chybičku, byl dokonalý.

Položil jsem ruce na jeho hruď a zpříma se mu zadíval do očí. Zrychleně oddechoval a jeho tváře nabraly roztomilý červený nádech. Pohledem jsem sjel na jeho hruď a pozoroval své ruce, jak kloužou po každém jejím kousíčku níž a zase zpátky. Zaklonil hlavu a zavřel oči, podle jeho blaženého výrazu a lehkého úsměvu jsem si domyslel, že si mé hýčkání a doteky vychutnává. Klekl jsem si na zem a přejel dlaněmi po jeho stehnech. To pravé jsem začal zasypávat polibky a mířil s nimi pomalinku nahoru. Znovu se zachvěl a rukama se opřel pevně o má ramena. Nehodlal jsem ho déle trápit, a tak jsem vzal jeho úd do úst. Tlumeně vykřikl a jeho ruce se přemístily do mých vlasů. Jen tak jsem si chvíli hrál s jeho penisem jazykem, dokud jsem po něm ústy nezačal klouzat. Odpovědí na mé počínání mi byly jeho slastné steny a opětovné přirážení pánve. Ucítil jsem lehké zaškubání, prohnul se a vzápětí má ústa naplnil vrchol jeho touhy. Nechal jsem si Narutův penis z úst vyklouznout, polkl jsem, a pak ho ještě očistil od zbytků jeho vrcholu.

Postavil jsem se a zbavil se veškerého svého oblečení. Natiskl jsem jeho nahé tělo na to své. Přitiskl své rty na mé. Malinko jsem ho nadzvedl a on obmotal své nohy kolem mého pasu. Opřel jsem se s ním o stěnu a pomalu do něj vnikl.

Naruto:
Lehce jsem vykřikl, jak mým tělem projela nenáhlá vlna bolesti. Zatnul jsem zuby a snažil ji alespoň trochu vstřebat. Sasuke trpělivě vyčkával a polibky mi zasypával obličej a šíji, aby tak odvrátil mou pozornost. Podařilo se mu to a já začínal pociťovat slast. Pomalu jsem se pohnul a slastně jsem zavzdychal. Vychutnával jsem si ten pocit vyvolaný naším spojením, bylo to dokonalé. Začal přirážet a kuchyň naplnily naše vzdychy a výkřiky jména toho druhého.

Poslední příraz a vyvrcholil. Jednou rukou mě stále přidržoval a tou druhou zavítal do mého klína. Pár tahy rukou mě dovedl k mému druhému orgasmu. Chvíli jsme tam jen tak stáli a rozdýchávali naše milování. Pomalu se ze mě vysunul, vzal mě do náruče a nesl po schodech někam nahoru.
"A já si vždycky myslel, že to má být obráceně, nejdříve postel, a pak sex a ne sex, a pak postel," zasmál jsem se, když jsme se objevili v jeho pokoji.
"A kdo říkal, že to tak nebude? Tamto byl jen dezert," pousmál se nevinně a mě došlo, že toho dneska asi moc nenaspím.

Itachi:
I přes jejich přítomnost a veselí, které v jejich společnosti panovalo, jsem se nedokázal plně uvolnit a alespoň jedinkrát nezabloudit myšlenkou na Sasukeho a Naruta. Když jsem viděl bratra, jak vaří, došlo mi, že to nebude jen tak, určitě chtěl udělat dojem.
"Itachi, co je to dneska s tebou?" vytrhl mě z mých myšlenek hlas u mého ucha a na tváři mě polechtaly blonďaté vlasy. "Vždycky si flirtoval o sto šest, bavil ses a dneska jsi zamlklý, svěř se Deidarovi," šeptal mi a rty se zlehka otíral o můj ušní lalůček.
"Ale jen tak jsem se zamyslel," odvětil jsem mu a s ďábelským úsměvem si ho stáhl na klín. Opět zrudl, ale poté mě pohladil dlaní po tváři a spojil naše rty v jedny.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mitsuki Mitsuki | Web | 29. prosince 2009 v 15:02 | Reagovat

Supeer, další díl :) Je mi tu celkem líto Itachiho, tak můžou udělat trojku :-D  s tim by ale asi Naruto nebo Sasuke nesouhlasili :D Tak trojku s Deidarou...:D

2 lanthara lanthara | Web | 29. prosince 2009 v 15:06 | Reagovat

T__T *zoufalý pohled* já chcíí ItaNaruu T__T
nebo...*na tváři se jí objevil šílený ůsměv* DeiNaru by s toho udělat nešlo??? (blond,jen blond) XD

3 Narashi-chan Narashi-chan | Web | 29. prosince 2009 v 15:39 | Reagovat

Souhlasím s lantharou... ale ItaDei taky nei špatný.. nechceš hodit ItaDeiNaru?:D

4 Naru a Kukai Naru a Kukai | 29. prosince 2009 v 15:39 | Reagovat

Já c Ita/Naru/Sasu ... TToTT....ale jinak je to prostě uuuhm... XDDD

5 May Darrellová May Darrellová | Web | 29. prosince 2009 v 16:54 | Reagovat

Ahojky,
kapitolka byla úchvatná. Moc se mi íbila a já se těším na další ;-)
May D.

6 Jutaki-SB Jutaki-SB | Web | 29. prosince 2009 v 17:00 | Reagovat

úžasný! naprostí dokonalý! jenom mi je líto Itachiho!
ITACHI TY CHUDÁČKU! áááááááááááááááááááááááááááááá

7 Angela Angela | Web | 29. prosince 2009 v 17:08 | Reagovat

néééééé :'( ItaNaruuuuuu ne DeiIta a SasuNaru....bhůůůůůwůůůůů
Jinak: Kawaii díl ALE pohni s pokráčkem!!!

8 pajčas pajčas | Web | 29. prosince 2009 v 17:31 | Reagovat

Sice mám radši ItaNaru, přesto Krásná kapitolka!!!. :)

9 Iruka sensei-tvoje trhlé SBé Iruka sensei-tvoje trhlé SBé | Web | 29. prosince 2009 v 18:17 | Reagovat

Kyáá asi beru svá slova zp+t a začnu fandit Sasíkoj a Itíkoj přenechám Deího  :-D  :-D  :-D Naprosto best, takže honem další díl  :-)  :-)

10 Angela Angela | Web | 29. prosince 2009 v 18:24 | Reagovat

za půl hodiny bude pokráčko...;)

11 Kee-chan Kee-chan | Web | 29. prosince 2009 v 18:41 | Reagovat

Mám nápad, co je dát do 4 :D :D
_Aaaach... nádherný díl, jako vždycky... :) ... a držím palce s maturou :)

12 Gel-chan Gel-chan | Web | 29. prosince 2009 v 18:45 | Reagovat

Noo začíná to brát na obrátkách .. ále já vím že ty (doufám) uděláš ze Sasukeho něco jako hajzlíka?? Posím .. ne ne~ prostě Itachi je více vyhovující k Narutovi xDd.

13 kio-san kio-san | Web | 29. prosince 2009 v 18:49 | Reagovat

kawaii,doufám,ale že Naruto bude s Itachim..

14 Lilien Rose-Inuzuka Lilien Rose-Inuzuka | Web | 29. prosince 2009 v 18:57 | Reagovat

to bylo krááásnýý :D .... Sasuke byl v tomhle díle fajn :D ae co když se sx ním ted vyspal a pak ho odkppne žee... stojím si pořád za svým ItaNaru :D Tachi Deidaru stejně nemiluje :D jenom ho bude využívat :D že joo? :D a rychle pokráááčo ;-)  ;-)

15 Angela Angela | Web | 29. prosince 2009 v 19:35 | Reagovat

já ti dám, rychle... ty taky mákni s touhle povídkou:D jáá chcuuu vědět jak to bude dááál:D

16 Angela Angela | Web | 29. prosince 2009 v 20:00 | Reagovat

Milá Terkic, až budeš mít čas, mrkni mi na blog...;) jsou tam další kapči...

17 Angela Angela | Web | 29. prosince 2009 v 20:20 | Reagovat

máááááááááákni..prosíííííííííím, že pátej díl přidáš zejtra??? prosííííím:'(

18 Angela Angela | Web | 29. prosince 2009 v 20:51 | Reagovat

ááááno...japííííí:D...holka, já tě mam prostě ráda:D

19 Angela Angela | Web | 29. prosince 2009 v 20:56 | Reagovat

táák mákni!!!:D

20 Angela Angela | Web | 29. prosince 2009 v 21:32 | Reagovat

výborně....výborně...jen tak dále:D

21 akimari akimari | Web | 29. prosince 2009 v 21:34 | Reagovat

ale nechajte už Naruta tak kde je ! So Sasule! T-chan mne sa páči ako sa to vyvíja a len tak ďalej!

22 akimari akimari | Web | 29. prosince 2009 v 21:35 | Reagovat

sorry za tie preklepy ale už ani písať neviem!

23 Kagome/Kurama Kagome/Kurama | Web | 30. prosince 2009 v 16:05 | Reagovat

Začíná se mi to líbit...*_* I když romantiku nemusím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama