Uchiha nebo Uchiha?-7.část

10. března 2009 v 21:06 | terkic |  Kapitolovky-Naruto
Další kapitolka ve které jsem chudákovi Narutovi totálně zmátla mysl. Jo ještě chci dodat, že povídka je totálně mimo skutečnost, takže jsem si prostě vymyslela, jak to tenkrát všechno bylo.

7.Část:Chci tě zpátky

"Jak mu to můžeš věřit? Nechal ses snad zaslepit city?" Vyštěkl na něj.
Tohle Naruta dopálilo. Postavil se před Sasukeho a začal na něj řvát.
"Ty si jako myslíš, že bych si s Itachim něco začal, kdybych skutečně nevěděl, že je nevinný? Kdybych si to nenechal dokázat? Víš Itachi je někdo, kdo byl schopný ukázat se v Konoze, i když byl hledaným zločincem a hrozilo mu vězení, nebo smrt. Ale on kvůli mně šel za Tsunade a svou nevinu prokázal a ten den jí prokázal i mně. Tak neříkej, že mě zaslepují city!"
Sasuke nevěděl, co na to má říct, Naruto na něj nikdy takhle nekřičel, a ještě k tomu tady obhajuje jeho bratra.
"Tomu uvěřím, až uvidím sám nějaký důkaz." Snažil se zachovat svou klidnou tvář, ale na jeho hlase bylo poznat, že zuří.
"Jestli chceš, tak hned teď půjdeme za Tsunade a ty ti ten důkaz ukáže, a jestli i přesto neuvěříš, půjdeme za jedním z těch skutečných viníků." Mračil se ještě pořád Naruto.
"Dobrá, ale jen proto, že to říkáš ty." Naruto si nad těmito slovy jen povzdychl.
Bál se teď jen byť podívat na Itachiho, nevěděl, co mu potom řekne, co bude dál, byl zmatený a sám v sobě se nevyznal. Celou cestu za Tsunade mlčeli. Běželi po střechách a Naruto běžel mezi nimi, už teď se cítil jako mezi mlýnskými kameny.
Dorazili ke Tsunade. Koukl se na oba Uchihy, a když viděl, že se každý kouká radši jinam a nehodlá zaklepat, povzdechl si a udělal to sám.
"Dobrý den hokage sama, omlouvám se, že Vás vyrušuji, ale je tu někdo, kdo by chtěl znát pravdu."
Tsunade zarazil nejen jeho zkroušený výraz, ale také to, že jí oslovil hokage sama.
"Kdo chce znát jakou pravdu?"
Naruto odstoupil ode dveří a dovnitř vešel Sasuke.
"Aha." Pochopila hned, když ho spatřila.
"Chudák Naruto, musí to mít teď hodně těžké." Pomyslela si, když hledala kazetu.
Sasuke jen chvíli němě hleděl, za chvíli se změnil jeho výraz na výraz plný bolesti a vzteku.
"Chci ještě vidět toho vězně." Řekl a přemáhal vztek vyplouvající na povrch.
Tsunade jen kývla a vedla je k vězení.
Sasuke si vyslechl celou pravdu, Tsunade s Narutem měli co dělat, aby ho udrželi a vězně rovnou na místě nezabil.
"Tak teď už znáš celou pravdu Sasuke." Řekl Naruto, když už byla Tsunade pryč.
"Proč, proč si mi to nikdy neřekl? Proč si mi neřekl, že ty jsi to nezavinil? Proč si nepřišel s tou kazetou už dřív?" Rozkřičel se Sasuke na Itachiho.
Itachi se mu zadíval do očí.
"Sasuke, tenkrát si všichni mysleli, že jsem to byl já, nikdo mi nevěřil, musel jsem utéct a snažit se vyhledat skutečné vrahy a tu kazetu, trvalo mi roky, než jsem je našel, a když už jsem je našel a zabil, necítil jsem žádnou úlevu, naši rodinu mi to nevrátilo, takže mi už bylo jedno, jestli si lidé stále mysleli, že jsem to byl já."
"Ale co tvůj mangekyou sharingan, abys ho mohl mít musel jsi přeci zabít svého nejlepšího přítele! A proč jsi mě vtáhl do svého genjutsu a ukázal mi všechnu tu hrůzu?" Opět na něj křičel a do očí mu vhrkly slzy, nechtěl být slabí a brečet, ale mísilo se v něm tolik bolesti a vzteku, že se to už prostě nedalo vydržet.
"Můj nejlepší přítel, byl ten, kdo jim pomáhal, proto jsem ho zabil. (Jak už jsem říkala povídka je totálně odpoutaná od skutečného děje, takže se nedivte, když ve skutečnosti byl zavražděn dřív, než byl vyvražděn klan) A to jutsu byla jen jejich iluze, abys mi nevěřil, takže už chápeš, proč to prostě nešlo?"
"Jen jedno nechápu."
"A to co?"
"Proč mě nechali naživu."
"Je to jednoduché. Potřebovali nějakého svědka a potřebovali někoho, kdo kvůli smrti své rodiny zabije i svého vlastního bratra, když uvěří, že to byl on, kdo mu vzal milované."
"Mohl jsem mít po celou dobu staršího bratra a nebýt sám, mohl jsem se o někoho opřít, někoho, kdo by mi pomohl s tím se vyrovnat, nemusel jsem nikdy opustit Konohu, kvůli tomu, abych se zlepšil a mohl tě zabít, mohl jsem tě mít rád a ne nenávidět."
"Ale stále to nemění jednu věc."
Itachi pochopil dřív než to stihl jeho mladší bratr vyslovit.
"To kvůli tobě jsem odešel z Konohy, protože tu kazetu máš už nějakou dobu, a kdyby si jí ukázal dřív, nerozhodl bych se špatně a neodešel, to kvůli tobě teď nejsem s ním, protože jsi mi ho vzal." Vyčetl mu.
Naruto po dlouhé době vzhlédl, celou dobu poslouchal jejich rozhovor a nevměšoval se do toho, ale teď se začalo mluvit o něm, tak to už nemohl přehlížet.
"Bylo jen na tobě, jestli si vybereš pomstu nebo lásku!" Vyjel na něj Itachi.
"Vlastně jsem si volil jen mezi dvěma druhy lásky. Volil jsem mezi láskou k partnerovi a láskou k rodině, protože jako jediný jsem jí mohl potrestat, kdybys ty byl jejím vrahem. Ani nevíš, jak pro mě bylo těžké ho opustit, jak mě to bolelo zanechat ho tu samotného a utrápeného! A horší než tohle, bylo, když jsem se dověděl o tom, že se dal s někým dohromady už pouhé tři týdny po mém odchodu, a že tím někým není nikdo jiný, než můj bratr, kterého jsem z hloubi duše nenáviděl. V tu chvíli se mi rozpadlo srdce na miliony kousků! Takže mi neříkej, že jsem volil mezi pomstou a láskou, protože šlo jen o lásku!" Narutovi zněla tahle slova v hlavě jako ozvěna, během několika vteřin, toho ticha, co po Sasukeho slovech nastalo, se mu stále a stále vracela, předtím byl už skoro rozhodnutý, ale teď byl strašně moc zmatený, jeho srdce se teď rozdělilo na dvě půlky. Jedna strana bila pro Sasukeho a ta druhá pro Itachiho. Obě dvě jeho lásky na něj teď upřely svůj pohled. Naruto se na ně nedíval, cítil jen jejich spalující pohled na své osobě. Díval se do země, najednou začal brečet, tohle byla pro něj bezvýchodná situace.
"Sluníčko, hvězdičko, co je ti?" Přiskočili k němu, každý z jedné strany a oslovili ho přezdívkou, kterou mu dali.
Naruto se jim vyškubl.
"Nechte mě oba dva být!" Vykřikl a oba na něj zaraženě zůstali zírat.
"Nechte mě, všechno si promyslet! Já, já to nedokážu, nedokážu se rozhodnout, proč, proč se tohle muselo stát mě? Proč musím milovat dvě osoby a nevím kterou víc?" Naruto se rozklepal a brečel čím dál tím víc. Vždyť se tenkrát přeci zařekl, že už nikdy nebude plakat a teď? Plakal a bylo to i částečně kvůli němu a to už nechtěl uronit ani jednu jedinou.
Než mu stihl alespoň jeden z nich odpovědět, Naruto utekl pryč.

Doběhl domů a silně práskl dveřmi. Potom vběhl do svého pokoje, sedl si na postel a objal si kolena. Z očí se mu řinulo, čím dál tím víc slz. Asi po deseti minutách slyšel zaklapnutí dveří, věděl, že se Itachi vrátí, vždyť kam by jinam šel, ale bál se co mu na to řekne, že ho bude vyslýchat, že mu to bude vyčítat. Naruto se s napětím díval na dveře a z očí se mu stále valily slzy.
Itachi se zastavil u Narutových dveří a váhal.
"Musím mu dát čas, musím ho nechat si to promyslet." Rozhodl se nakonec a od dveří odstoupil.
Naruto slyšel, jak se kroky od jeho dveří vzdalují. Byl Itachimu vděčný za to, že to chápe. Lehl si na postel a snažil se spát, ale nešlo to, myšlenky se hlásily o pozornost a on nebyl schopný je zastavit. Rychle vklouzl do sprchy a pustil na sebe studenou vodu. Potlačil výkřik, který byl způsobený šokem z ledové vody. Oblékl se a šel zpět do svého pokoje. Potlačil další výkřik, když ho spatřil se smutným výrazem před sebou.
"Co tu děláš?" Zašeptal svou otázku.
"Proč šeptáš?"
"Nechci, aby tě tu Itachi nachytal a ptal jsem se, co tu děláš."
"Přišel jsem za tebou, přišel jsem se podívat jak ti je."
"To je milé, je mi příšerně a teď vypadni." Ale Sasuke se místo k oknu vydal k němu.
"Co-co, to děláš?" Sykl Naruto, když byl přiražen na stěnu, mohl křičet, a tak zavolat Itachiho, ale nechtěl mu přidělávat starosti, tohle si musí vyřešit sám.
Sasuke mu neodpověděl a spojil jejich rty, Naruto byl tak zaskočený, že nestihl zavřít pusu, a tak se v ní ocitl Sasukeho jazyk. Naruto se ho snažil chvíli ze sebe odstrčit, ale pak ho napadlo, že když se tomu teď poddá, zaskočí tak Sasukeho a ten se odrhne sám, a tak zapojil i svůj jazyk. Osvěžil si v paměti ten známý vášnivý polibek, kterým ho dřív obdarovával každý den. Podle Narutova očekávání se Sasuke od Naruta překvapeně odtáhl, a tak byl blonďáček schopný ho od sebe odstrčit.
"Moc chytré." Došlo mladšímu Uchihovi a sáhl si na své rty, kde stále cítil ty Narutovi.
"Odejdi Sasuke, moc tě o to prosím."
"Dobře sluníčko, když si to přeješ, ale pamatuju, že tě chci zpátky." S těmito slovy zmizel z Narutova okna.
Najednou vešel do dveří Itachi.
"Naruto slyšel jsem hlasy, děje se něco?"
"Polib mě." Zadíval se na něj zoufalýma modrýma očima.
Itachi nechápal.
"No tak mě polib!" Zvýšil hlas.
Itachi sice nechápal proč, ale políbil ho. Když se odtáhl, tázavě se na něj díval.
"Teď tu byl Sasuke a políbil mě."
Itachimu to začalo docházet.
"A?"
"Polibky od vás obou mi byly stejně příjemné, jeho byl vášnivý a tvůj zase jemný a romantický, každý byl jiný, ale u obou mě stejně zahřálo u srdce." Znovu se rozplakal. Itachi si ho přitáhl do náruče, bylo mu jedno, jestli ho jeho hvězda odstrčí, ale prostě cítil, že Naruto potřebuje obejmout. Naruto se nechal objímat a konejšit, a potom se odtáhl.
"Promiň, jsem už dost unavený."
Itachi s pochopením kývnul, vzal si svůj polštář a peřinu a šel si ustlat na gauč.
"Dobrou noc Naruto."
"Dobrou noc Itachi." Popřál a pak za ním zavřel dveře. Lehl si do postele a znovu se rozbrečel. V jeho mysli se střídali oba Uchihovic bratři a ani jeden nepřevažoval nad druhým. Nakonec Naruto vyčerpaně usnul.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 akyra akyra | 10. března 2009 v 22:58 | Reagovat

tak teď to bude kdo z koho chudák naruto. dalšííí díl

2 Majka Majka | Web | 11. března 2009 v 14:19 | Reagovat

Souhlasim s Akyrou, chudika Naru. To sem zvědavá, koho si vybere. Rychle po kráčko=)!!!

3 Leila Leila | 11. března 2009 v 16:01 | Reagovat

Ať skončí k nima oběma

4 Leila Leila | 11. března 2009 v 16:01 | Reagovat

chyba: s nima

5 Naruko Naruko | Web | 11. března 2009 v 16:40 | Reagovat

souhlasím s Lejlou i když nwm jestli by Sasuke snel Itachiho a naopak XD jinak... slvělá kapitola a těším se na další!!!

6 terkic terkic | 11. března 2009 v 17:48 | Reagovat

to je mám dát rovnou do trojky ne?:D navíc už mám vymyšleno s kým Naruto bude, tak já vám to teda prozradím, má to černé vlasy a jmenuje se to Uchiha:)

7 Gaara z púšte Gaara z púšte | 7. června 2009 v 15:00 | Reagovat

hmmm,to som zvedavý koho si Naruto vybere aj ked to bude mat tažké :-( a Terkic  O_O to že to bude mat čierne vlasy a bude sa volat Uchiha to bolo cool  :D

8 Arlen Arlen | Web | 28. června 2009 v 15:55 | Reagovat

Grrrr, jestli neskončí s Itachim, tak spáchám harakiri :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama