Uchiha nebo Uchiha?-1.Část

7. března 2009 v 19:33 | terkic |  Kapitolovky-Naruto
Tak tady mám první část své první kapitolovky. Mám jí v hlavě už dlouho, už jen jí dostat do počítače. Tak tahle kapitolovka se jmenuje Uchiha nebo Uchiha?
Pár:Naruto a? To vám snad došlo z názvu
Je to shounen ai a sem tam yaoi.

1.Část: Odchod


Malinko se zavrtěl a podíval se na osobu spící vedle něho. Už spolu byli půl roku a hrozně moc ho miloval.
"Naruto, co se děje?" Zatřepotala se mu víčka a odhalila černé pronikavé oči.
"Jen tě tak pozoruji. Jsi tak klidný a vyrovnaný, když spíš."
"Kdybys tak věděl."
Pomyslel si.
"Naruto pojď sem." Řekl a přitáhl si ho pro polibek.
"Už jsem ti někdy řekl, jak moc tě miluju?" Šeptal mu do úst.
"Jo, řekl, až mě překvapuje kolikrát." Usmíval se Naruto.
Naruto se zamyslel, poslední dobou mu to říkal mnohem častěji, zajímalo ho, čím to může být.

Další den čekali opět na svého senseie. Sasuke seděl pod stromem s Narutem v náručí a výskal ho ve vlasech a Sakura je pozorovala. Zvykla si na ten podivný pár, a taky na to, že u Sasukeho už nemá šanci. Asi po další půl hodině konečně dorazil Kakashi.
"No to byste nevěřili, co se mi stalo. Šel jsem po ulici, zadíval se na oblohu a už jsem byl o pár kilometrů dál."
"Ale Kakashi sensei, tohle vykládejte někomu jinému, vy jste se zase zdržel s Irukou sensei, že?"
Kakashi zrudl. "Jak to víš?"
"Minule jsem šel do rámen baru a zahlídl vás v postranní uličce." Sasuke ho dál hladil a poškleboval se rudnoucímu Kakashimu.
"Takže i Kakashi už taky někoho má a jenom já zas zůstanu na ocet." Pomyslela si naštvaně Sakura.
"No tak bychom mohli začít náš trénink." Začal rozpačitě Kakashi, ale pak se oklepal a už normálním hlasem pokračoval. "Dnes budeme trénovat pouze s kunaii. Každý z vás se mnou svede souboj a pokusí se mě odzbrojit." Všichni kývli.
"Tak jelikož mají dámy přednost, první půjde Sakura."
Sakura se před něj postavila a v ruce svírala svůj kunai. Opatrně zaútočila na Kakashiho, ten se však hravě jejímu útoku vyhnul. Vedla si celkem dobře, ale po deseti minutách, jí Kakashi překvapil a ona ucítila jeho kunai na krku.
"Vedla sis velice dobře Sakuro, ale pro příště musíš být rychlejší."
"Hai." Odvětila mu a šla si sednout.
"Další půjde Sasuke."
"Nandej mu to lásko." Zazubil se na něj blonďák.
Kakashiho souboj se Sasukem trval asi půl hodiny, než se Sasukemu nakonec podařilo Kakashiho odzbrojit. Šel si sednout s úsměvem na rtech. Naruto už vstával a Sasuke mu dal pusu pro štěstí.
Naruto se usmál a postavil se proti Kakashimu.
Na Narutovi bylo vidět, že hodně trénoval, Kakashiho odzbrojil o něco dřív než Sasuke.
"Výborně Naruto, zvládl si to na výbornou. Sasuke byl si taky dobrý a Sakuro ty sis taky nevedla zle."
Poté je propustil. Sakura odcházela se zklamaným výrazem. Naruto chytil Sasukeho za ruku a vydali se k Narutovi domů.

"Dneska si Kakashiho vážně dostal. Konečně známe důvod, proč vždycky chodil pozdě." Řekl Sasuke, když leželi večer u Naruta na posteli.
"Hm, ale dost už o Kakashim, vím o jedné lepší zábavě." Šeptal mu svůdně do ucha Naruto. Sasukem projel příjemný mráz.
Naruto chtěl ještě něco říct, ale Sasuke se na něj doslova vrhnul. Naruto se pousmál, když viděl, že jeho plán vyšel. Sasuke byl teď momentálně zaměstnaný Narutovým uchem, které jemně kousal. Naruto se stále usmíval a přejížděl prstem Sasukemu po páteři. Sasuke se přesunul zpátky na Narutovy rty a objížděl jejich konturu jazykem. Čekal, kdy už to Naruto nevydrží a sám se přitáhne pro polibek, Naruto ale jeho hru prokoukl a čekal, kdy to nevydrží on. Nakonec byl vytrvalejší Naruto a Sasuke se začal do jeho rtů dobývat jazykem a Naruto si to s chutí užíval. Sasuke začal bloudit rukou po jeho těle. Nejdříve ho hladil jen po hrudi, pak po břiše a rukou sjel až dolů, kde ho nejdříve hladil po stehnech a pak zamířil na jiné, mnohem citlivější místečko. Naruto se zachvěl a plácl Sasukeho po zadku. Sasuke mu zajel rukou pod tričko a jemně mu masíroval hruď. Naruto zavzdychal a podíval se do Sasukeho očí. Modrá se vpíjela do černé. Jakoby se zastavil čas, jen tam tak leželi a dívali se vzájemně do očí, Sasuke stále ruku pod tričkem svého milence. Modré oči četly v těch černých. Vyčetly v nich lásku, touhu, něhu a něco, co neznal. Vypadalo to jako bolest.
"Ale vždyť nemá důvod, asi se mi to jen zdá. A kdyby to nějaká bolest byla, dřív nebo později by mi to Sasuke řekl. Nemá cenu se tím teď zabývat." Běželo Narutovi hlavou.
Sasuke si všiml Narutova přemýšlejícího výrazu a odtrhl od jeho očí ty své, a opět ho začal hladit. Pak chytil cíp jeho trika a přetáhl mu ho přes hlavu. Naruto byl chvíli zaskočen tím, jak rychle se Sasuke odtrhl a pokračoval, ale hned se zapojil do hry, a také mu svlékl tričko. Sasuke mu přejížděl prsty po klíční kosti, pak jimi jemně kroužil po Narutových bradavkách a pokračoval dolů. V pokračování mu překážely Narutovy kalhoty, a aby se zbytečně nezdržoval, stáhl mu je rovnou i s trenkami. Celého si ho prohlížel, tenhle pohled si chtěl uchovat navždy, a to do sebemenšího detailu. Najednou se sklonil a Naruto cítil jeho dech na svém přirození, skoro neslyšně zavzdychal. Sasuke ho vzal do ruky a pomalu, až mučivě začal rukou pohybovat. Naruto si tyto pohyby užíval a zároveň chtěl i nechtěl, aby pohyby už ustaly. Už cítil, že brzy vyvrcholí, prohnul se v zádech a vystříkl bílou tekutinu. Sasuke si dal ruku k ústům a svůdně si olízl prst. Potom se naklonil k Narutovi, nejdříve ze sebe stáhl zbytky oblečení a začal ho jemně líbat na rty, přitom Narutovi jemně roztáhl nohy kolenem. Sasuke do něj začal pomalu pronikat.
"Sas-u-ke." Unikalo blonďáčkovi z úst mezi steny.
Naruto začal rukou Sasukemu přejíždět po páteři až k Sasukeho otvoru. Potom do něj pronikl jedním, následně druhým prstem a pohyboval s nimi ve stejném rytmu, jako se Sasuke pohyboval v něm. Naruto vyvrcholil jako první a Sasuke ho brzo poté následoval. Pomalu z něj vyklouzl a lehl si vyčerpaně vedle něj. Oba chvilku oddychovali, načež se Naruto schoulil ke své lásce do náručí a usnul. Sasuke ho ještě chvíli hladil v blonďatých kadeřích a pozoroval ho. Asi po hodině však opatrně vstal, aby ho neprobudil, oblékl se a nechal mu na stolku vzkaz.
"Promiň sluníčko moje." Zašeptal a políbil ho na čelo. Hned na to zmizel ven ze dveří.
Asi po pěti minutách se Naruto zachvěl, šáhl na místo vedle sebe, ale bylo prázdné.
"Sasuke?" Zvedl se a hledal dotyčnou osobu. Jediné co slyšel, bylo ticho. Pomalu rozsvítil a až teď si všiml malé obálky s jeho jménem. Roztřesenou rukou jí otevřel a vykulil oči.
"Ne!" Vykřikl, rychle na sebe navlíkl kalhoty a mikinu a rozeběhl se ven, snad ho ještě zastihne.
Zahlédl černovlasou osobu, jak se blíží k bráně Konohy.
"Sasukeee!" Zařval.
"Naruto. To ne." Zašeptal a otočil se jeho směrem.
"Sasuke prosím neodcházej." Sotva popadal dech.
"Naruto, já musím."
"To je tvá pomsta důležitější než já?"
"Naruto, to víš, že není, ale já prostě musím odejít, musím se zlepšit, ten dnešek mi to jen dokázal. Já musím zabít svého bratra, a tak pomstít svoji rodinu."
"Ale to, že zabiješ Itachiho, ti tvou rodinu nevrátí. Sasuke prosím neodcházej."
"Naruto, nedělej mi to prosím tě ještě těžší, než už to mám. Já musím odejít."
"Takže tohle je konec? Jestli jo, tak pak pro tebe nejsem důležitější, než tvá pomsta."
"Ano je. Je to konec." Povzdychl si Sasuke.
Naruto ucítil na své tváři teplou kapku vody.
Sasuke byl v mžiku u něj a naposledy ho políbil. Pak stejně rychle zmizel.
"Sasukééé!" Křičel Naruto a sesul se na kolena k zemi a čím dál tím víc plakal. Po chvilce se rozpršelo. Narutovi to bylo jedno, jen tam tak klečel a uplakaně hleděl do země.
Asi po hodině se rozeběhl domů. Třískl s dveřmi a sesul se podél stěny na zem, vzal do ruky dopis, který mu Sasuke zanechal a znovu a znovu četl ta slova, která ho tak zraňovala.
Naruto moc se ti omlouvám, že jsem tě na to nepřipravil už dřív a nerozloučil se, ale dnes večer odcházím z Konohy za Orochimarem, abych se zlepšil a mohl pomstít svou rodinu. Bude se mi po tobě stýskat, miluji tě sluníčko
Tvůj Sasuke.
Zmačkal ten vzkaz a hodil ho proti stěně. Cítil takovou bolest a vztek. Jeho ruka se obalila červenou čakrou a praštil silně do zdi, až tam zůstala obrovská díra. Naruto cítil, že se dál nedokáže ovládat a místo toho aby si ničil nábytek, se vydal ven. Běžel opuštěnými ulicemi až k lesu, kde začal doslova kácet stromy. Vždy když do nějakého praštil, strom spadl na zem.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 akyra akyra | 7. března 2009 v 21:42 | Reagovat

ten první díl je nádherný. ten saske je blbec. kdy bude pokračování.

2 terkic terkic | 7. března 2009 v 21:49 | Reagovat

no pokračování by mělo být zítra pokud se dostanu na komp:)

3 Kynara Nara Kynara Nara | E-mail | Web | 17. března 2009 v 21:56 | Reagovat

tak to je drsný, škoda, že yaoi nečtu! Vždycky to přeskakuju, ale co už. Moc se mi to líbilo

4 Sajuri Sajuri | Web | 14. dubna 2009 v 15:41 | Reagovat

sasuke je taky kreten..ako moze nechat chudacika naruta len kvoli pomste...idem citat pokracovanie, ale komentare nebudem pisat vsade...

5 Gaara z púšte Gaara z púšte | 7. června 2009 v 13:19 | Reagovat

"No to byste nevěřili, co se mi stalo. Šel jsem po ulici, zadíval se na oblohu a už jsem byl o pár kilometrů dál."-poviedka bola super ale táto veta ma skoro odrovnala
:D

6 eeela eeela | 4. dubna 2011 v 12:05 | Reagovat

musim říct že ses v tom psaní povídek moc zlepšila ;) fakt :D čim to bude, že jich máš tolik? :D

7 kilia ice kilia ice | E-mail | Web | 22. května 2014 v 19:17 | Reagovat

Je to skvelé. Tvoj blog sa mi fakt páči. Už sa neviem dočkať ďalších tvojích poviedok. Držím palce  písaní :-D  :-)  ;-)  :D  :D  :D  :D

8 Karin Karin | 25. ledna 2018 v 14:58 | Reagovat

Vypadá to moc dobře. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama