Povídka pro suzu-chan

20. března 2009 v 16:44 | terkic |  Jednorázovky-Naruto
Tak tu mám povídku na přání pro suzu-chan, omlouvám se, ale není moc dlouhá ale tak snad se ti bude líbit

Pár: Sasuke/Itachi

Od nenávisti k lásce"Teď zemřeš můj nenáviděný bratře, zemřeš a já stejně nebudu mít klid. Budu skoro stejný jako ty, ne v takové míře, ale budu stejný v tom, že zabiju člena rodiny." Běželo mu hlavou, když se lehce vyhýbal bratrovým útokům.
"Jsi tak dokonalý, proč bych vlastně měl zabíjet něco tak dokonalého? Rodinu mi to nevrátí, jen mi to přidá na neklidu, nenávidím tě, nebo miluju? Sám nevím, ale musím se rozhodnout dříve, než udělám něco, čeho bych mohl litovat." Sasukemu se podařilo zasáhnout ho svým chidory a starší Uchiha teď ležel na zemi. Bylo na něm vidět, že je vyčerpaný, a že už nemá šanci vyhrát.
Mladší si na něj sedl se svou katanou v rukách, díval se mu do očí a přemýšlel.
"Mám ho tu bezbranného, stačilo by udělat jeden pohyb a je mrtvý, vždycky jsem o tom snil, tak proč teď váhám? Proč se vlastně ptám, když to vím. Nechci být jako on, nechci ztratit svého staršího bratra, když se pomstím, rodinu mi to nevrátí a navíc, já-já ho, dost! Nad čím to přemýšlím, to nejde, je to muž a navíc můj bratr!"
"Tak na co čekáš Sasuke? Do toho zabij mě, ale něco ti ještě předtím než to uděláš, chci říct." Řekl unaveně.
"Povídej."
Itachiho překvapilo, s jakým klidem to jeho malý bratříček pronesl, nechápal to, ale nehodlal to teď řešit, musí mu říct pravdu o tom, co se před lety stalo. Jestli mu to bude věřit nebo ne, to už mu bylo jedno.
"Chci ti říct pravý důvod, proč jsem to udělal."
Sasuke pozvedl tázavě obočí.
"Víš, byl jsem v naší rodině špehem třetího hokage…" Převyprávěl mu všechno, nevynechal ani slovo a pozoroval tvář svého bratra. Vypadal překvapeně a zděšeně zároveň.
"Chceš mi říct, že za vraždu našeho klanu může Sarutobi? Ale proč, proč si chtěl, abych se nedozvěděl pravdu, proč si chtěl, abych tě zabil?"
"Protože jsem chtěl ulehčit svému svědomí, Sasuke, já každý den prožívám noční můru, každý den musím žít s výčitkami svědomí, každý den se proklínám, já nejen, že naší rodinu zabil, ale já jí i zradil, což je horší než cokoliv jiného a to jen pro dobro vesnice."
Mladší Uchiha zhluboka dýchal a odhodil katanu stranou.
"Ty mě nezabiješ?" Zeptal se překvapeně.
"Ne a myslím, že bych to neudělal, ani kdybys mi neřekl pravdu."
"Ale proč?" Povytáhl nechápavě obočí.
"Protože jsem si uvědomil, že bych byl stejný jako ty, kdybych tě zabil. Zabil bych vlastní krev, navíc pomsta by mi možná ulevila, ale rodinu nevrátila. Navíc, já… nevím jak ti to říct." Povzdychl si a uvažoval.
"Co Sasuke? Co mi chceš říct?"
"Já, už jako malý jsem tě obdivoval. Byl si silný, jeden z nejlepších ninjů a všichni tě obdivovali, jak už jsem říkal, byl jsem mezi nimi i já. Byl jsi můj vzor, chtěl jsem být jako ty. Potom, když jsi vyvraždil klan, myslel jsem, že tě nenávidím, ale když jsme se pak znovu setkali a tys mě snadno porazil, uvědomil jsem si, že tě stále obdivuji. Navíc jak se říká od nenávisti k lásce. Ano Itachi já tě miluju, ale nejen jako svého bratra, já po tobě toužím. Vím, je to špatné, ale když je někdo tak krásný jako ty, tak se nedá odolat. Teď už radši půjdu, sbohem Itachi, už se nikdy neuvidíme." Dořekl a se slzami v očích se zvedl k odchodu.
Najednou ucítil dotek jeho ruky na té své a byl stažen dolů. Starší Uchiha si ho přitáhl k sobě a přitiskl své rty na jeho. Sasuke zavřel oči a přemýšlel, jestli se mu to nezdá. Ucítil Itachiho jazyk, jak se snaží dobýt dovnitř, a tak mírně pootevřel svá ústa. Jakmile to udělal, Itachiho jazyk vplul dovnitř a vyzýval ho ke spolupráci. Sasuke neváhal ani minutu a ihned se zapojil.
Když se od sebe odtrhli, aby se nadechli, Itachi se pousmál nad nechápavým výrazem svého bratříčka.
"Už jako malý jsi byl děsně roztomilý, ani nevíš, jak moc jsem se musel přemáhat, abych si tě nevzal, ale měl jsem tě až moc rád na to, abych ti ublížil. Když jsem tě znovu viděl, byl jsi už dospělejší. Vyrostl jsi do krásy, žárlil jsem na lidi kolem, že ti můžou být tak blízko a nesnesl pomyšlení, že by tě mohl někdo z nich získat. Ani nevíš, jak moc jsem si přál tuhle chvíli, jediné co mi schází, abych mohl být šťastný je to, abys zůstal se mnou a především mi odpustil."
"V obou věcech ti mile rád vyhovím." Usmál se a znovu se k němu sklonil pro polibek.
Když se mladší Uchiha přesunul z jeho úst na krk, starší zavzdychal.
"Mmm, to je velice příjemné." Vzdychal slastí.
"A to ještě není všechno." Zašeptal mu s ohníčky v očích do ucha a následně ho jemně olízl a trochu hrubě skousl."
Stáhl z něj akatsuki plášť a kunaiem mu rozpáral tričko. Zadíval se na jeho nahou hruď a už se nemohl dočkat, jak bude vypadat i bez kalhot a trenek. Začal ho líbat znovu na krku a pomalu se přesouval níž, než se dopracoval k pravé bradavce, kterou začal dráždit jazykem. Itachi opět zavzdychal a užíval si těch lechtavých a tak vzrušujících dotyků. Když bradavka konečně ztvrdla, přesunul se na druhou. Když dokončil svoji práci, probral se malinko starší Uchiha z toho okouzlení a vyšvihl se nad něj. Stáhl z něj urychleně tričko a následně i kalhoty.
"Teda Itachi, ty se s tím nepáráš." Zasmál se Sasuke.
"Nemám rád dlouhé předehry." Pousmál se a to už ze Sasukeho letěly i trenky.
Teď mladší Uchiha mírně zrudl, když si uvědomil, že je úplně nahý.
"Ale copak, copak bratříčku? Přeci se nestydíš." Celého si ho prohlédl. "Navíc, vážně nemáš za co." Usmál se svůdně.
Teď už Sasuke zrudl ještě víc a měl chuť se zahrabat sto metrů pod zem. Itachi se uchechtl a začal ho líbat na břiše. Potom se posunul níž a přejel jazykem, po celé délce jeho údu. Sasuke hlasitě vzdychl a zabořil mu ruce, do jeho krásných jemných vlasů. Itachi to zopakoval ještě dvakrát, a pak ho vzal do úst celého. Zvedal hlavu nahoru a dolů, ale když cítil, že to už nebude dlouho trvat a Sasuke vyvrcholí, zvedl hlavu a přestal cokoliv dělt.
Sasuke nesouhlasně zavrčel a otevřel oči. Viděl, že se jeho starší bratr zbavuje zbytků svého oblečení a pochopil. Itachi si k němu znovu klekl a naslinil si dva prsty. Nejdříve jedním kroužil kolem jeho otvoru, a pak do něj pronikl. Poté přidal druhý a následně třetí a čtvrtý prst. Teď už si byl jistá, že Sasuke snese i jeho. Pomalu se do něj zasunul. Cítil, jak se mu opět do vlasů zaryly jeho prsty a jak sykl bolestí. Když cítil, že se stisk povolil, zadíval se na Sasukeho, který jen kývl. Poté se v něm začal pohybovat. V jeskyni, ve které byli, se ozývaly hlasité steny a sem tam zaznělo i jméno toho druhého. První vyvrcholil Sasuke a pár minut po něm i Itachi. Svalil se vedle něho a oba pravidelně oddechovali. Nemohli se nabažit přítomnosti toho druhého, teď se k sobě tiskli, přikrytí Itachiho pláštěm.
"Chtěl bych s tebou zůstat už navždy Sasuke." Povzdychl si Itachi.
"A co ti brání?"
Itachi se zadíval na svůj plášť, který byl pohozený nedaleko nich.
"Aha už chápu, ale to není žádný problém, co kdybych se k Akatsuki přidal? Potom bychom mohli být už navždy spolu." Usmál se na něj.
Staršímu Uchihovi se rozzářily oči radostí.
"Myslíš to vážně?"
"Stoprocentně vážně." Kývl Sasuke a přitáhl si ho pro polibek.

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Mám psát i více různých kapitolovek najednou?

ano 86.3% (145)
ne 13.7% (23)

Komentáře

1 suzu-chan tvoje SBnko suzu-chan tvoje SBnko | Web | 20. března 2009 v 17:59 | Reagovat

To bylo taaak krásné , ale mě vůbec nic nenapadá na pár ShikaNaru , ale budu se snažit , moc ti děkuju a teď aby jsem šla něco vymýšlet :D .

2 terkic terkic | 20. března 2009 v 20:33 | Reagovat

tak to zkus na neji/naru:)

3 suzu-chan tvoje SBnko suzu-chan tvoje SBnko | Web | 20. března 2009 v 20:56 | Reagovat

nn já už píšu na Shikanaru

4 alexeja-nikita alexeja-nikita | Web | 20. března 2009 v 21:14 | Reagovat

Abych řekla pravdu, tenhle pár zrovna moc nemusím, mám radši SasNaru, ale i tak byla jednorázovka krásná!!!

5 terkic terkic | 20. března 2009 v 21:38 | Reagovat

já sem na tom stejně, ale tak přání je přání a za chvíli by mě na SasuNaru nic nenapadalo:)

6 Gaara z púšte Gaara z púšte | 1. června 2009 v 13:33 | Reagovat

hmmm,teeeda ja som si myslel ze ked bude Itachi bey chakry ze ho Sasuke znásilní ale nestalo sa,skoda  :D

7 Cora Kinzoku Cora Kinzoku | Web | 29. září 2012 v 13:36 | Reagovat

Přiznám se, že tenhle pár nemusim ale jinak dobrý 8-)

8 Karin Karin | 21. ledna 2018 v 18:33 | Reagovat

Moc pěkné. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama