Nový člen Akatsuki-1.Část

22. března 2009 v 15:54 | terkic |  Kapitolovky-Naruto
V mé anketě, jestli mám psát více různých kapitolovek najednou bylo více hlasů pro ano, takže díky tomu vám sem dávám novou kapitolovku s názvem Nový člen Akatsuki.
Hlavní postavou je tady opět Naruto, kterému je 15, mělo by to tak nějak časově odpovídat i skutečnému anime, s kým bude v páru to se dozvíte během čtení této kapitolovky, prozradím vám, že se Naruto opravdu hodně naštval a odchází z Konohy a podle názvu vám asi došlo kam

1.Část: Nenávist

"Jak mi to jen mohl udělat? Je to ten největší hajzl na světě! Nejdříve si odejde Sasuke a teď tohle! Můj život nestojí za nic! Proč se vlastně ženu za tím být hokage? Jen kvůli tomu, že chci uznaní od těch, kteří mě nenáviděli! Proč Kakashi? Proč si to udělal? Proč si mi tvrdil, že mě miluješ? Jasně, jen abys mě dostal do postele! Nesnáším tě, já tě nenávidím!" Křičel nahlas blonďatý kluk a mlátil pěstí do stromu.
"Ale copak, copak Naruto? Proč najednou tolik vzteku a nenávisti?" Ozval se mu v nitru známí liščí hlas.
"Za všechno může Kakashi, tvrdil, že mě miluje, ale lhal, jen aby mě dostal do postele! Dnes, což je den poté, co jsem se s ním vyspal, jsem šel jako vždy na rámen a viděl ho líbat se s Irukou senseiem, a pak je slyšel, jak se domlouvají na oslavě svého výročí!" Nevěděl, proč mu to vlastně vykládá, ale někomu si postěžovat musel.
"Naruto, nechtěl bys být mým přítelem?" Zeptal se po chvíli Kyubi.
"Cože? Jak to myslíš? Proč?"
"Ptal jsem se, jestli bys nechtěl být mým přítelem. Učil bych tě, radil ti a propůjčoval svou čakru."
"A proč bys to jako dělal?" Zeptal se nedůvěřivě Naruto.
"Protože tebou prostupuje nenávist a zlost, a tak krásně tě pohlcuje a to se mi strašně líbí. Tyhle vlastnosti mám rád, proto ti chci pomáhat, stačí jen tvůj souhlas."
"Tvůj nápad se mi zamlouvá, a proto souhlasím." Odvětil po dlouhém přemýšlení blonďáček.
"Ale chtěl bych si nějak otestovat, jestli to myslíš vážně."
"To chápu, co takhle ti to ukázat na tvém Fuuton, Rasen-Shurikenu?"
"Ale ten mi rozežírá čakru." Nechápal Naruto.
"No právě. Moje čakra je ale silnější, než tvá obyčejná čakra, navíc má schopnosti rychlého léčení. Když tvou čakru při této technice obalím tou svou, udělá to menší štít, a tak se ti nic nestane, navíc pak budeš schopen ovládat sílu tvého Rasen-Shurikenu, ta tvá technika bude moct zabít, ale když nebudeš chtít, může rozežrat čakru třeba jen na pár hodin, nebo i let."
"Myslíš, že by to šlo?"
"Ano. Navíc tě naučím používat čakrová vlákna, aby si s touto technikou nemusel bojovat jen na blízko, budeš moct ovládat jeho velikost i tvar. Tak co? Chceš začít s tréninkem už teď?" Zeptal se úlisně Kyubi.
"Samozřejmě." Řekl nadšeně a zároveň chladno Naruto.
Kyubimu se Uzumakiho nová podoba líbila čím dál víc.
Liška, tak jak řekla, tak taky udělala. Obalila jeho modrou čakru svou červenou. Díky Kyubimu nemusel Naruto vyvolávat ani klony a vytvořil svůj Fuuton, Rasen-Shuriken. Blonďáček necítil v ruce žádnou bolest jako tenkrát.
"Doopravdy to funguje!" Zajásal blonďáček a díval se na fialovou kouli v jeho ruce.
"Ale jak to, že je fialová?"
"Díky smíchání našich čaker. Je to jako s vodovkami, když se smíchá modrá a červená, je z toho fialová."
"Aha, už to chápu." Ušklíbl se Naruto.
"Teď ještě potřebujeme vyzkoušet naší spolupráci, myslím, že vhodným bude Kakashi."
Narto se při uslyšení jeho jména zamračil a zatnul pěst.
"Určitě bude vhodný." Uchcechtl se Kyubi, když viděl jeho reakci.
"Dneska už je celkem pozdě, zítra za ním zajdeme." Řekl rozhodně Naruto, Kyubi pokýval, a pak zalezl do temnoty za svou bránou.

Ráno se blonďáček vydal ke svému senseiovi
domů.
Ani ho nepřekvapilo, když mu otevřel Iruka jen v pyžamových kalhotách.
"Dobrý den Iruka sensei, co vy tady?" Dělal překvapeného a prohlížel si ho.
"No víš Naruto, já no…"
"Vy s Kakashim senseiem chodíte? Tak to gratuluju!" Vykřikl s falešným úsměvem na tváři.
"Ee jo děkuju." Poškrábal se nervózně na hlavě.
"Miláčku kdo je to…?" Zarazil se Kakashi,když viděl ve dveřích stát Naruta, ten však nehnul ani brvou.
"Ahoj Naruto, co potřebuješ?" Zeptal se opatrně a čekal, že teď začne blonďáček zuřit a všechno, to co se stalo, praskne.
"Přišel jsem se Vás zeptat, jestli byste se mnou nesvedl menší souboj, samozřejmě ne na život a na smrt a jen s kunai a shurikeny, chci se jen přesvědčit, jak moc jsem se zlepšil a jestli jsem schopen Vás porazit." Vychrlil ze sebe s naprostým klidem.
Bavil se nad tím Kakashiho zaskočeným pohledem.
"Takový klid si ode mě nečekal, co Kakashi?" Pomyslel si s úšklebkem.
"Jo jasně Naruto, rád ti pomůžu, jen se dojdu přichystat, tak tu na mě zatím počkej."
Asi tak po deseti minutách se vrátil.
"Tak můžeme jít. Zatím sbohem lásko." Rozloučil se ještě s Irukou letmým polibkem na tvář.
"Nashledanou Iruka sensei."
"Ahoj Naruto." Rozloučil se Iruka. "A buďte opatrní!" Dodal.

"Naruto, o co tady jde?" Zeptal se nechápavě Kakashi, když byli na cvičné louce.
"Jak jsem říkal, chci zjistit, jak moc jsem se zlepšil." Odvětil chladně Naruto.
"Ty víš, že takhle jsem to nemyslel."
"Ale já ano, tak pustíme se do toho souboje, nebo tady budeme jen tak stát a klábosit?" Řekl nevrle.
Kakashimu se tón jeho hlasu vůbec nelíbil, ale postavil se do bojovné pozice a dal tak najevo, že je připravený. Kakashi na něj zaútočil. Naruto se pod vedením Kyubiho lehce vyhýbal, vykryl každou nečekanou ránu a našel každou skulinku Kakashiho nepozornosti. Po chvilce byl Kakashi odzbrojen a poražen.
"Páni, kdy ses naučil takhle bojovat?" Zeptal se překvapeně.
"Dneska a umím toho mnohem víc, ale to Vás nemusí zajímat."
"Co je to s tebou blonďáčku?" Přiskočil k němu a začal ho líbat.
Naruto se vzpouzel, nakonec se mu podařilo vymanit a dal Kakashimu pořádnou ránu pěstí.
"Už nikdy se o tohle nepokoušej Kakashi, už nikdy!" Zavrčel Naruto.
"Co je to s tebou blonďáčku?" Zeptal se znovu a držel se za pravé oko, které mu teď krásně natékalo.
"Už nejsem tvůj blonďáček. Víš, vážně jsem si myslel, že bys mě mohl milovat, ale byl jsem naivní, jako v dalších spoustu věcech. Bylo dost bolestivé, vidět tě líbat se s Irukou sensei a dozvědět se, že máte výročí hned další den potom, co jsem se s tebou vyspal. Bylo hrozné zjistit, že jsem jen ten druhý, že jsem jen tvá hračka. Víš, ale už jsem se s tím vyrovnal, změnil jsem se. Ano byl jsem schopný se s tím srovnat za pouhé dva dny, a to jen díky někomu, do koho bys to nikdy neřekl a nikdy to od něj nečekal, díky někomu, kdo je se mnou stále."
"Myslíš tím Kyubiho?"
"Ano byl to Kyubi, myslí ti to, jako vždycky. Jsem zvědavý, jak tě bude doma vítat Iruka sensei, až se vrátíš."
"Cože? Tys mu něco řekl?" Vyděsil se Kakashi.
"Ne." Slyšel úlevné oddychnutí. "Ale napsal." Dodal s úšklebkem a díval se na zaraženého Kakashiho.
"Sbohem Kakashi sensei." Řekl a vypařil se.

Kakashi se rozeběhl domů a rozrazil dveře. Našel Iruku sedícího na židli a obličejem poleženém v dlaních. Bylo slyšet tlumené vzlyky a na podlaze byly sbalené kufry.
"Miláčku?" Řekl opatrně Kakashi a objal ho kolem ramen.
Iruka vzhlédl a zadíval se na něj svýma uslzenýma očima. Pak se mu vytrhl a prudce vstal. V jeho pohledu se míchal vztek a bolest.
"Jak si mohl Kakashi?"
"Iruko o čem to, o čem to mluvíš?" Snažil se hrát nechápavého.
"Ty víš moc dobře, o čem mluvím." Zařval na něj hystericky.
"Když si se chystal, Naruto mi dal dopis. Řekl mi, abych si ho přečetl, až když odejdeme. Řekl, ještě jednou se moc omlouvám, pochopíte, až si přečtete dopis. Ano chápu to a Naruto se mi neměl za co omlouvat, byla to jen tvoje vina!" Křičel na něj. "Čti!" Podal mu dopis.
"Drahý Iruko sensei, předem se Vám omlouvám, ale nezasloužíte si žít ve lži a nevědomosti. Den před Vaším výročím s Kakshim, za mnou sensei přišel a vyznával mi lásku, byla to jen záminka, abych se s ním vyspal. Moc mě to mrzí Iruka sensei, ale já skutečně nevěděl, že chodí s Vámi, dozvěděl jsem se to až další den, když jsem Vás viděl a slyšel ve městě. Ještě jednou velký gomen
Naruto."
"Tak co Kakashi? Je to pravda?"
Kakashi se díval stále na dopis a znovu a znovu ho přejížděl očima.
"Mlčení je souhlas, takže ano je to pravda." Sesul se Iruka opět na židli a znovu plakal.
"Iruko, miláčku, moc mě to mrzí, prosím tě odpusť mi!" Klek si před něj a chytil ho za ruce.
"Už se to vážně nikdy nestane!"
"Máš pravdu, už nikdy se to nestane, protože je konec. Promiň Kakashi, ale já ti to nedokážu odpustit, navíc, kdybych to dokázal, tak bych ti nedokázal věřit, já prostě potřebuji někoho, kdo by mi nikdy neublížil a to ty nejsi." Zvedl se, vzal si kufry a vyrazil ke dveřím.
"Jo abych nezapomněl, Naruto ti tu také nechal jeden dopis, na jeho přání jsem ho nečetl. Sbohem Kakashi." Podal mu dopis a odešel pryč.
Kakashi otevřel dopis.
"Ahoj Kakashi, víš, moc jsi mi ublížil, měl bych se ti omluvit, že jsem to Irukovi sensei řekl, ale neudělám to, protože on si to zasloužil vědět, věř mi, jemu jsem ten dopis psal tou dobrou částí, která ve mně ještě zbyla, napsal jsem mu to proto, že ho mám rád, a že za mnou vždy stál. Nepopírám ale, že jsem to psal i proto, abys trpěl, to už chtěla ta druhá část mého nového já. Ještě něco, díky tobě mi přetekl pohár mé trpělivosti a odcházím z Konohy. První obrovskou kapkou byl můj naivní sen, že se stanu Hokagem a díky tomu si mě lidé začnou vážit, ale už mě nebaví pořád někomu něco dokazovat, to jsem si také uvědomil díky Vám, další kapkou byl Sasukeho odchod z vesnice, byl to můj nejlepší přítel a mě se ho prostě nepovedlo přivést zpátky, opět jsem byl naivní a doplatil na to a do třetice, poslední kapkou jsi byl ty, jak už jsem řekl. Už mě nebaví být tím naivním děckem, kterým jsem byl doteď. Musím ti poděkovat, díky tobě jsem dospěl, ale stal se ze mě člověk, který má napůl ledové srdce, člověk plný nenávisti, který si konečně po dlouhé době svého života uvědomil, že lidé, které máme rádi, dokážou bodnou dýku do zad. Sbohem Kakashi, doufám, že už se nikdy nepotkáme."
Kakashi zůstal zaraženě zírat na dopis a bouchl pěstí do stolu takovou silou, až se přelomil na dvě půlky.
Blonďatá osoba, která se na něj dívala oknem, se ušklíbla, a pak zmizela pryč z Konohy.
Trpce si uvědomila, že mu toto místo ani moc chybět nebude. Věděl, že tu má i přátelé, ale nebylo jich tolik jako lidí, kteří jím stále opovrhovali, i když už to nedávali najevo.
"Kyubi, jsi si opravdu jistý tím, co mi tady právě radíš?" Zeptal se, když byli na cestě už několik hodin.
"Ano jsem, je to nejlepší řešení, navíc díky mé pomoci je snadno najdeme."
"Dobře." Pokýval blonďáček a nechal se vést k tajné skrýši.
"Tak jsme tu." Řekla liška.
Blonďáček se podíval před sebe a uviděl blonďatou osobu s culíkem, v černém plášti s červenými obláčky.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 suzu-chan tvoje SBnko suzu-chan tvoje SBnko | Web | 22. března 2009 v 17:54 | Reagovat

Sugoi!!!!!!!! Už zase skvělá povídka , hrozně moc se těším na další díl a nejsem si jistá jestli to vydržím !!!

2 Kynara Nara Kynara Nara | E-mail | Web | 22. března 2009 v 18:55 | Reagovat

nádherný začátek nové povídky, tyjo, jsem napjatá, s kým Naruto skončí :)

3 alexeja-nikita alexeja-nikita | Web | 22. března 2009 v 20:57 | Reagovat

Chudák Naruto, já bych na jeho místě asi taky vybouchla....Kakashi je hajzl! Jinak kapča krásná, už se mooooc těším na další :D

4 akyra akyra | 23. března 2009 v 13:58 | Reagovat

začíná to svěle honem další díl

5 Glorilian Glorilian | Web | 23. března 2009 v 15:41 | Reagovat

Hm zlý Naruto, oki povídky tohoto rázu jsem už dlouho nečetla, takže tuto "nenávistnou" změnu jen vítám.

Zatím to vypadá velmi dobře, čtivě. Těším se na další díly.

6 Sajuri Sajuri | Web | 16. dubna 2009 v 19:10 | Reagovat

wooow, zly naruto...no som zvedava, ako to dopadne..

7 Gaara z púšte Gaara z púšte | 10. června 2009 v 12:08 | Reagovat

ty kokso tak toto bolo užasnééé ten kakashi je ale špina  :D a chudak Naruto,no nevadí tam sa bude mat určite lepšie a na začiatok sa stretol s Deidarou tak to bude OK  :D

8 MIREK MIREK | E-mail | 12. června 2009 v 20:07 | Reagovat

a kde je Sasuke?????

9 Hinami Hinami | Web | 12. září 2010 v 22:00 | Reagovat

kakashi  je nadrženej

10 Physalis Physalis | Web | 20. června 2015 v 6:04 | Reagovat

půjčka online mnichovo hradiště :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama